Więcej na temat: Jakub Rzeźniczak

Newsy:

 • Perotti bohaterem rzymian

  W ostatnim meczu fazy grupowej „Wilki” wygrały 1:0 z zespołem Jakuba Rzeźniczaka i uzyskały awans do dalszej rundy Champions League.

  czytaj więcej
 • Choć motywacji brak, to trzy punkty w kieszeni...

  W pierwszym ze środowych spotkań „Giallorossi” pokonali „Ogiery”. Jednak pomimo dwóch strzelonych goli, nie dali z siebie maksimum, od 45. minuty wyczekując ostatniego gwizdka arbitra.

  czytaj więcej
 • A ja kocham Ligę Mistrzów

  Już jutro „kaszanka” wybrzmi po raz kolejny, a na boiska rozsiane po całej Europie wybiegną piłkarze tak różni od siebie, jak warunki atmosferyczne panujące we wszechświecie. Łączy ich jeden cel: chęć zwycięstwa. Jednak w meczu po trzy punkty może sięgnąć tylko jeden zespół, ale spokojnie, w Champions League zawsze jest szansa na rewanż. Zatem zaczynamy!

  czytaj więcej
 • Liga Mistrzów: Komplet wyników wtorkowych spotkań fazy play-off

  Dzisiejsze spotkania Qarabagu oraz APOEL-u zakończyły się zwycięstwami gospodarzy. O ile w przypadku cypryjskiego APOEL-u nie jest to żadna niespodzianka, to już pokonanie duńskiej Kopenhagi przez zespół z Azerbejdżanu jest sporą sensacją.

  czytaj więcej
 • Liga Mistrzów: Podsumowanie wtorkowych spotkań rewanżowych II. rundy eliminacyjnej

  Znamy już pierwsze zespoły, które mogą się cieszyć z awansu do następnej rundy. Po raz kolejny nie brakowało polskich akcentów. Jednak tym razem mieliśmy nawet okazję podziwiać gola autorstwa naszego rodaka.

  czytaj więcej
 • Rzeźniczak: Najważniejszy mecz w życiu

  Do pierwszego gwizdka w meczu Legii ze Steauą coraz mniej czasu. Warszawscy zawodnicy bez wątpienia odczuwają już presję – wiedzą, że lada moment mogą przejść do historii polskiej piłki.

  czytaj więcej