Więcej na temat: Zenit - Borussia D. 2014-02-25

Newsy:

 • Lewandowski przeszedł do historii Borussii

  Borussia Dortmund wygrała we wtorek z Zenitem Sankt Petersburg 4:2. Dwa gole dla niemieckiego zespołu zdobył Robert Lewandowski, który został tym samym najskuteczniejszym strzelcem w historii występów tego klubu w europejskich pucharach.

  czytaj więcej
 • Spalletti żałuje błędów swoich piłkarzy

  Trener Zenita St. Petersburg był zawiedziony z powodu ilości błędów, jakie popełnili jego podopieczni w starciu z Borussią Dortmund. Włoch wyjaśnił również przyczynę szybkiego zdjęcia z boiska Andrieja Arszawina.

  czytaj więcej
 • Klopp patrzył z rozkoszą na grę Borussii

  Trener Borussii Dortmund był zadowolony z postawy swoich graczy. Wierzył, że po porażce ligowej z HSV Hamburg uda im się podnieść i osiągnąć korzystny wynik.

  czytaj więcej
 • Borussia podbija Sankt Petersburg, dwa gole Lewandowskiego

  Szybkie bramki, momentalne reakcje obu drużyn, emocje do samego końca i Robert Lewandowski. W Sankt Petersburgu zarówno Zenit jak i Borussia dały popis bardzo dobrego futbolu. To jednak podopieczni Jurgena Kloppa wykorzystali swoje okazje, dzięki czemu mają większe szanse na awans do dalszej fazy.

  czytaj więcej
 • Wojna niemiecko-rosyjska. Część pierwsza

  W najbliższy wtorek w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów Zenit Sankt Petersburg podejmie na Stadionie Pietrowskim Borussię Dortmund. Czy niemieckim zawodnikom uda się wywieźć korzystny rezultat z trudnego rosyjskiego terenu?

  czytaj więcej
 • Los oddał Borussii to, co jej zabrał

  Czy Borussia Dortmund mogła wymarzyć sobie łatwiejsze losowanie? Z jednej strony nie, bo Zenit Sankt Petersburg to być może najsłabszy zespół, jaki kiedykolwiek wyszedł z grupy Ligi Mistrzów. Z drugiej jednak strony mający ogromny potencjał zespół Luciano Spallettiego musi się kiedyś przebudzić.

  czytaj więcej