Więcej na temat: Katar

Newsy:

 • Oficjalnie: Kapitan pożegnał się z Atlético Madryt

  Gabi nie jest już piłkarzem "Los Colchoneros". 34-latek będzie kontynuował karierę w lidze katarskiej.

  czytaj więcej
 • Fernando Ruiz Hierro

  Jego idolem był Diego Armando Maradona. On sam w pewnym momencie był rekordzistą pod względem zdobytych goli w reprezentacji. Ich strzelanie przychodziło mu doprawdy łatwo, co z pewnością nie jest czymś normalnym, biorąc pod uwagę fakt, że większość spotkań w karierze rozegrał jako stoper. To on rządził i dzielił defensywą „Królewskich” przez 14 sezonów. Przed państwem Fernando Hierro!

  czytaj więcej
 • Legenda zawiesiła korki na kołku!

  Raúl González Blanco w wieku 38 lat zakończył piłkarską karierę. Z futbolem pożegnał się triumfując z drużyną New York Cosmos w rozgrywkach North American Soccer League.

  czytaj więcej
 • Al Thawadi: Współczuję europejskim klubom

  Przewodniczący komisji do spraw organizacji Mundialu w 2022 roku w Katarze zabrał głos, po ogłoszeniu, że ten turniej miałby być rozgrywany na przełomie listopada i grudnia.

  czytaj więcej
 • FIFA oczyściła Rosję i Katar z zarzutów korupcyjnych

  Komisja Etyki FIFA uważnie sprawdziła postawę Rosji i Kataru w kwestii starania się o organizację Mistrzostw Świata. Oba kraje były oskarżone przez brytyjskie media o korupcję w walce o przeprowadzenie takiej imprezy. Ostatecznie FIFA nie dopatrzyła się żadnych nieprawidłowości i Rosja oraz Katar będą organizatorami imprezy w 2018 i 2022 roku.

  czytaj więcej
 • Mundial w Katarze przesunięty na zimę

  Sekretarz generalny FIFA, Jerome Valcke poinformował, że mistrzostwa świata w Katarze w 2022 roku nie odbędą się, jak pierwotnie planowano, w czerwcu i lipcu. Według niego, optymalny termin to czas między 15 listopada a 15 stycznia.

  czytaj więcej