Więcej na temat: Serge Aurier

Newsy:

 • Tottenham zgarnął pełną pulę; kolejny gol Sona

  W 17. kolejce Premier League ekipa zarządzana przez Mauricio Pochettino osiągnęła cel i zdobyła trzy punkty.

  czytaj więcej
 • Tottenham znalazł następcę Walkera

  Po sprzedaży Kyle'a Walkera do Manchesteru City, Tottenham długo czekał ze sprowadzeniem następcy prawego obrońcy. W ostatnim dniu letniego okienka transferowego działacze „Kogutów” kupili z Paris Saint-Germain Serge'a Auriera.

  czytaj więcej
 • Aurier o krok od transferu do Manchesteru United

  Wszystko wskazuje na to, że „Czerwone Diabły” zakontraktują 24-letniego prawego obrońcę Paris Saint-Germain.

  czytaj więcej
 • Aurier: Teraz mam nową kartę i nie pamiętam już przeszłości

  Prawy obrońca Paris Saint-Germain w poprzednim sezonie umieścił filmik, w którym krytykował ówczesnego trenera, Laurenta Blanka oraz kolegów z szatni. Od lutego minęło ponad pół roku, Serge Aurier nie został w lecie sprzedany i francuskiego trenera zastąpił Unai Emery. Piłkarz przyznał, że dostał nową szansę od władz klubu i ma teraz czystą kartę.

  czytaj więcej
 • Furlan by tego lepiej nie wymyślił cz.2

  Sezon 15/16 zakończył się już jakiś czas temu. Część zawodników zaczęła przygotowania do Mistrzostw Europy, część walczy w Stanach Zjednoczonych w ramach Copa America, a inni mogą udać się na zasłużony wypoczynek. Niestety, nie dla każdego ten wypoczynek zaczął się tak, jak by tego sobie życzył.

  czytaj więcej
 • Defensor PSG w areszcie

  Bohater jednego ze skandali, jaki miał miejsce w zeszłym sezonie, nie daje o sobie zapomnieć.

  czytaj więcej
 • Podsumowanie sezonu 15/16 w Ligue 1

  Chociaż mistrz był znany na długo przed zakończeniem sezonu, część walczyła o europejskie puchary, a niektórzy o utrzymanie. Nagrody zostały przyznane, wiemy, kto spadł, a kto awansował do Ligue 1. Oto podsumowanie minionego sezonu we Francji.

  czytaj więcej
 • Furlan by tego lepiej nie wymyślił cz.1

  Paris Saint-Germain może być zadowolone z wyniku losowania. Manchester City wydaje się być w ich zasięgu, a nadzieja na awans do półfinału Ligi Mistrzów rośnie z każdym dniem. Jest jednak pewien element, który może posypać wielką ideę budowaną od kilku lat, a zakłada ona przywrócenie Pucharu Europy do kraju jego powstania.

  czytaj więcej
 • Blanc: Władze klubu podejmą decyzję o jego ukaraniu

  Zawodnik Paris Saint-Germain, Serge Aurier nagrał filmik, w którym skrytykował trenera i kolegów z drużyny. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej nie spodziewał się, że filmik pojawi się w sieci, zaś Laurent Blanc oznajmił, że decyzję w sprawie piłkarza podejmie zarząd klubu.

  czytaj więcej
 • Jedenastka drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów

  W związku z zakończeniem drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów prezentujemy Wam, najlepszą według nas, jedenastkę piłkarzy. Pojawiają się znane nazwiska, jak i zupełnie nowe osoby. Nie zgadzacie się z naszym wyborem, macie swoje typy, a może właśnie uważacie tak samo jak my? I kto Waszym zdaniem zasłużył na największy plus kolejki? Zapraszamy do dyskusji!

  czytaj więcej