Więcej na temat: Anderson Talisca

Newsy:

 • Bratobójczy bój w dwóch aktach

  Mistrzowie Turcji kontra mistrzowie Niemiec. Granice między Turcją, a Niemcami od lat się zacierają, choć w ostatnim czasie sytuacja stała się dość napięta. Nie powinno to jednak mieć wpływu na wydarzenia boiskowe. W końcu kibice obu drużyn oczekują niezwykłego spektaklu i to w dwóch aktach.

  czytaj więcej
 • „Czarne Orły” w fazie pucharowej; „Byki” poznają smak Ligi Europy

  Pojedynek RB Leipzig z mistrzem Turcji zapewnił niezwykłe emocje kibicom zasiadającym na RB Arenie. Wicemistrz Niemiec mógł awansować do fazy pucharowej, jednak nie wykorzystał swojej szansy i przegrał na własnym stadionie z mistrzem Turcji.

  czytaj więcej
 • Talisca w tym roku uziemiony w Besiktasie?

  Władze mistrza Turcji twierdzą, że wszystkie kluby, które chcą w letnim okienku transferowym podpisać umowę z Andersonem Taliscą muszą o tym zapomnieć. Powód? Beşiktaş w lecie 2016 roku wypożyczył ofensywnego pomocnika Benfiki Lizbona na okres roku z opcją przedłużenia go o kolejny rok, po zapłacie klauzuli w wysokości dwóch milionów euro.

  czytaj więcej
 • Arsenal i Chelsea stoczą walkę o „nowego Rivaldo” z Benfiki

  Arsene Wenger i Jose Mourinho najczęściej rywalizują ze sobą na słowa, a później ich kluby toczą walkę na boisku. Tym razem jednak ma być inaczej. Zarówno Arsenal i Chelsea są zainteresowane przyszłą gwiazdą brazylijskiej piłki, czyli Andersonem Taliscą.

  czytaj więcej