Więcej na temat: Jagiellonia Białystok

Newsy:

 • Podsumowanie rundy jesiennej LOTTO Ekstraklasy 2017/2018 cz. 2

  Z oglądaniem naszej rodzimej ligi jest jak z piciem alkoholu. Niby wiesz, że jutro będziesz miał kaca, będzie cię boleć głowa, samopoczucie w skali od 1 do 10 będzie się wahać w granicach -2, a i tak ochoczo zasiadasz do stołu (czy jak w tym przypadku przed telewizor). Za nami 21 kolejek sezonu zasadniczego Ekstraklasy, czy jak kto woli runda jesienna. Runda całkiem ciekawa.

  czytaj więcej
 • Grad goli w Białymstoku

  W 16. kolejce LOTTO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok podejmowała na własnym stadionie Legię Warszawa. Zespół z Białegostoku przystąpił do meczu w najsilniejszym składzie, natomiast w zespole mistrza Polski nie mógł zagrać: Jakub Czerwiński, Thibault Moulin oraz Steeven Langil.

  czytaj więcej
 • Jagiellonia jednak nie odda Drągowskiego Juventusowi?

  Według doniesień "Przeglądu Sportowego" Bartłomiej Dragowski w poniedziałek podpisze z Jagiellonią Białystok nowy, czteroletni kontrakt.

  czytaj więcej
 • Młody Polak coraz bliżej Juventusu!

  Bartłomiej Drągowski już wkrótce może zostać zawodnikiem finalistów tegorocznej Ligi Mistrzów - Juventusu Turyn. Młody bramkarz ma kosztować drużynę z Włoch 5 mln euro.

  czytaj więcej
 • Powalczą o LM z byłymi ekstraklasowiczami w składzie

  Inaki Astiz, Semir Stilić oraz Mateusz Piątkowski oficjalnie zostali zawodnikami APOEL-u Nikozja - klubu, który niedługo rozpocznie walkę w eliminacjach do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej