Więcej na temat: Besiktas JK

Newsy:

 • Transferowy niewypał Interu wykupiony przez Besiktas

  Latem 2016 roku do kadry Interu dołączył turecki obrońca. Caner Erkin, reprezentujący wcześniej barwy Fenerbahce przeniósł się do Włoch po zakończeniu swojej umowy. Wydawało się, że 28-latek będzie wzmocnieniem zespołu biorąc pod uwagę braki na pozycji bocznego obrońcy. Na dodatek, budżet Internazionale nie został uszczuplony, ponieważ transfer zrealizowano bez płacenia kwoty odstępnego. Coś jednak poszło nie tak.

  czytaj więcej
 • Oferta dla Mandżukicia

  Chorwacki napastnik w Juventusie jest już od dwóch lat, ale dopiero w tym sezonie jego wkład w sukcesy zespołu stał się tak duży. Ogromna w tym zasługa świetnego stratega, Massimiliano Allegriego, ale gdyby nie cechy charakteru Mario Mandżukicia, nie byłoby mowy o powodzeniu.

  czytaj więcej
 • Juventus najbliższy pozyskania Tolisso

  W dzisiejszym wydaniu L’Equipe francuskiemu pomocnikowi poświęcona została cała strona. Informatorzy gazety donoszą, że w wyścigu po Corentina Tolisso, Juventus FC stoi na czele stawki. Zawodnik Olympique Lyon może dołączyć do zespołu z Turynu już w najbliższym okienku transferowym.

  czytaj więcej
 • Losowanie Ligi Europy: z kim zagrają drużyny, które odpadły z Ligi Mistrzów?

  Dzisiaj o godzinie 13:00 w Nyonie rozlosowano pary 1/16 finału Ligi Europy. Przedstawiamy Wam rywali wszystkich ośmiu ekip, które zakończyły fazę grupową Ligi Mistrzów na trzeciej pozycji.

  czytaj więcej
 • Żegnaj Ligo Mistrzów, Dynamo spuściło łomot Besiktasowi

  Turecki klub liczył na to, że uda mu się przegonić Napoli w ostatniej kolejce. Plany spełzły na niczym. Wszystko za sprawą Dynama Kijów, które już w pierwszej połowie dało niezłego łupnia Besiktasowi.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy B: Dynamo vs. Besiktas, Benfica vs. Napoli

  Grupa B jest jedną z najciekawszych w tej edycji Ligi Mistrzów. Przed nami ostatnia kolejka, a o tym, kto ostatecznie znajdzie się w 1/8 finału dowiemy się dopiero po jej zakończeniu. Różnice punktowe między trzema pierwszymi zespołami są niewielkie, dlatego każdy detal jest istotny.

  czytaj więcej
 • Quaresma: Jestem warty 100 milionów

  Świeżo upieczony mistrz Europy udzielił wywiadu portugalskiej gazecie A'Bola.

  czytaj więcej
 • Podział punktów w Stambule

  Turcy zaczynają swoją przygodę z Ligą Mistrzów po sześciu latach przerwy od dwóch remisów. Kibice zgromadzeni na stadionie gospodarzy mogli podziwiać świetnego gola Quaresmy, lecz w drugiej połowie Ukraińcy odpowiedzieli trafieniem Cygankowa.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy B: Napoli vs. Benfica, Beşiktaş vs. Dynamo

  Trwa walka w grupie B. Runda druga. Tym razem w przeciwnych narożnikach staną do walki mistrz Turcji z mistrzem Ukrainy. W drugim meczu naprzeciw siebie wyjdzie rozpędzone Napoli z mistrzem Portugalii.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy B: Benfica vs. Beşiktaş, Dynamo vs. Napoli

  Nadszedł dzień dzisiejszy. Najlepszy klubowy turniej wznawia swoje rozgrywki. W grupie B poziom rywalizacji wydaje się wyrównany i każda z drużyn może awansować dalej. Pozostaje zacierać ręce i czekać z niecierpliwością na te zaciekłe starcia.

  czytaj więcej