Więcej na temat: Besiktas JK

Newsy:

 • Podział punktów w Stambule

  Turcy zaczynają swoją przygodę z Ligą Mistrzów po sześciu latach przerwy od dwóch remisów. Kibice zgromadzeni na stadionie gospodarzy mogli podziwiać świetnego gola Quaresmy, lecz w drugiej połowie Ukraińcy odpowiedzieli trafieniem Cygankowa.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy B: Napoli vs. Benfica, Beşiktaş vs. Dynamo

  Trwa walka w grupie B. Runda druga. Tym razem w przeciwnych narożnikach staną do walki mistrz Turcji z mistrzem Ukrainy. W drugim meczu naprzeciw siebie wyjdzie rozpędzone Napoli z mistrzem Portugalii.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy B: Benfica vs. Beşiktaş, Dynamo vs. Napoli

  Nadszedł dzień dzisiejszy. Najlepszy klubowy turniej wznawia swoje rozgrywki. W grupie B poziom rywalizacji wydaje się wyrównany i każda z drużyn może awansować dalej. Pozostaje zacierać ręce i czekać z niecierpliwością na te zaciekłe starcia.

  czytaj więcej
 • Arek, skop im tyłki!

  Grupa B jest teoretycznie wyrównana, nawet patrząc na potencjał dwóch faworytów z Lizbony i Neapolu. Wszystko zweryfikuje boisko i chęć awansu. Dalej będą grać Ci, którym się po prostu chce grać.

  czytaj więcej
 • Barcelona i BVB stają do walki o Gómeza

  Mario Gómez nie zgodził się na kolejny transfer do ligi tureckiej. Beşiktaş liczy, że zawodnik włoskiej Fiorentiny zmieni jeszcze zdanie. Jednak po 31-latka zapytanie składa Barcelona i Borussia Dortmund, więc z tymi zespołami mistrzowi Turcji będzie bardzo ciężko konkurować.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Adriano trafił do Turcji

  Obrońca FC Barcelony od nowego sezonu reprezentować będzie barwy tureckiego Besiktasu.

  czytaj więcej
 • Eto’o zostanie napastnikiem mistrza Turcji?

  Beşiktaş został mistrzem Turcji i zagra w europejskich pucharach. W tym celu właśnie próbuje ściągnąć nowego napastnika. Mario Gómez został Królem Strzelców, ale skończyło się jego wypożyczenie i musi wrócić do włoskiej Fiorentiny. Niemca ma zastąpić Samuel Eto’o.

  czytaj więcej
 • Quaresma wróci do Turcji

  Pomocnik FC Porto od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Beşiktaşu JK, gdzie grał w sezonach 2010/2011 i 2011/2012.

  czytaj więcej