Więcej na temat: Astana

Newsy:

 • Remis w Stambule, Liga Europy dla „Galaty"

  Starcie Galatasaray z drużyną Astany zakończyło się podziałem punktów. Oznacza to, że w Lidze Europy zagrają mistrzowie Turcji, a popularni „Kolejarze" zakończą swój debiutancki udział w Lidze Mistrzów na czwartym miejscu.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy C: Benfica Lizbona vs. Atletico Madryt, Galatasaray vs. FC Astana

  W grupie C już naprawdę niewiele pozostaje w sferze domysłów. Wiadomo, że w kolejnej rundzie Ligi Mistrzów ujrzymy ekipy Atletico Madryt oraz Benfiki Lizbona. Obie drużyny powalczą w Portugalii o pierwsze miejsce w grupie, które potencjalnie gwarantuje mniej wymagającego przeciwnika. Gospodarzom do tego wystarczy remis. Równolegle w Stambule o udział w Lidze Europy zmierzą się piłkarze Galatasaray i FC Astany.

  czytaj więcej
 • Przedwczesna radość Astany, Benfica podnosi się z kolan

  Środę z Ligą Mistrzów zapoczątkował pojedynek w ramach grupy C, Astana podejmowała Benfikę. Lepiej zaczęli gospodarze z Kazachstanu, prowadzili dwoma golami, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

  czytaj więcej
 • Atletico znów groźne, Astana rozbita 4:0

  Madrytczycy pokazują pazury, po wysokim zwycięstwie nad Kazachami mają już sześć punktów i wobec wpadki Benfiki w Turcji - coraz większe szanse na pierwsze miejsce w grupie C.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy C: Atletico vs. Benfica, Astana vs. Galatasaray

  W grupie C zdecydowanie ciekawiej zapowiada się rywalizacja hiszpańsko-portugalska. Jako pierwsi środowe pojedynki w Lidze Mistrzów rozpoczną jednak zawodnicy Astany i Galaty, więc zapowiedź zaczniemy od tego pojedynku.

  czytaj więcej
 • Kazachowie zaimponowali, ale sił starczyło na pierwszą połowę

  Jeśli Benfica poważnie myśli o zajęciu przynajmniej drugiego miejsca w grupie C, mecze z Astaną musi wygrywać bez zająknięcia. Na inaugurację tej fazy Kazachowie pokazali jednak, że łatwo punktów nie będą oddawać.

  czytaj więcej
 • Grupa C: Liga Mistrzów dotarła na nowy ląd

  Atletico z ostatnich 12 grupowych meczów w Lidze Mistrzów przegrało tylko jeden. Galatasaray i Benfica mają podobne budżety i z podobną determinacją powalczą o drugie miejsce. W skrócie: rywalizacja w grupie C do najciekawszych nie należy. Na szczęście jest FC Astana.

  czytaj więcej
 • Zacięty bój o LM, FK Astana w fazie grupowej!

  Zagrać w fazie grupowej Champions League to cel, o którym marzy każda drużyna. Są to też ogromne pieniądze, o które warto walczyć. Tyczy się to zwłaszcza takich drużyn, jak APOEL i Astana. Nic dziwnego, że bój między tymi ekipami był tak zacięty.

  czytaj więcej