Więcej na temat: Angers SCO

Newsy:

 • Koncertowy mecz PSG, dublety Mbappé i Cavaniego

  Paris Saint-Germain okazało się być zbyt silnym rywalem dla zespołu Angers i wysoko wygrało na wyjeździe.

  czytaj więcej
 • Co by nie było, będzie ciekawie. Nowy sezon Ligue 1 niebawem się zacznie!

  Po detronizacji Paris Saint-Germain w zeszłym sezonie, pozostałe kluby reprezentujące najwyższy szczebel rozgrywek klubowych we Francji dostały jasny sygnał, że jednak można. Pytanie tylko, czy to nie był chwilowy moment nieuwagi, czy faktycznie szykuje się mała rewolucja nad Sekwaną?

  czytaj więcej
 • Co za pech! Angers przegrywa w koszmarnych okolicznościach. Puchar Francji w rękach PSG

  Ostatni turniej piłkarski we Francji w tym sezonie zakończył się właśnie dzisiaj. Zgromadzeni na Stade de France w Paryżu kibice oglądali zmagania Angers SCO i Paris Saint-Germain w setną rocznicę Pucharu Francji. Zdecydowanym faworytem w tym starciu był paryski klub i to jego piłkarze wznieśli trofeum ku górze.

  czytaj więcej
 • Wyścig we Francji dobiegł końca. Nicea na trzecim miejscu

  Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek we Francji, jedna z niespodzianek tego sezonu – OGC Nice i jej zawodnicy mieli szansę na zajęcie drugiego miejsca. Wynik ten nie zależał jednak od nich samych. Poza wygraną w tym starciu, PSG musiałoby przegrać swoje spotkanie.

  czytaj więcej
 • Zmęczone Angers uległo rywalom. Trzy punkty na koncie Lyonu

  Sezon we Francji powoli dobiega już końca. W 35 kolejce Ligue 1 piłkarze Angers SCO zagrali z jedenastką Olympique Lyon. Półfinałowy mecz w Pucharze Francji dał się we znaki gospodarzom i w lidze ulegli przeciwnikowi. Duży wpływ na wynik miały błędy bramkarza Angers. Ten, który miał ogromny udział w awansie ekipy do finału Coupe de France, tym razem miał pecha.

  czytaj więcej
 • Halo? Poproszę dwie bramki!

  W pierwszym meczu 33. kolejki Ligue 1 zawodnicy Paris Saint-Germain zagrali z Angers SCO. Obrońcy tytułu byli w tym meczu gośćmi, ale bez większych problemów poradzili sobie z niżej notowanym rywalem.

  czytaj więcej
 • Trzy punkty na koncie Lyonu

  W przedświątecznej kolejce Ligue 1 na stadion Lyonu przyjechali zawodnicy Angers.

  czytaj więcej
 • Kiepsko to wyglądało, AS Monaco wraca do gry

  Niespodzianka ubiegłego sezonu Ligue 1, Angers SCO sprawiła niemałe problemy piłkarzom Leonardo Jardima. Losy spotkania odwróciły się dopiero w drugiej połowie, a jednym z bohaterów odrodzenia się „Czerwono-białych” był Kamil Glik.

  czytaj więcej
 • Podsumowanie sezonu 15/16 w Ligue 1

  Chociaż mistrz był znany na długo przed zakończeniem sezonu, część walczyła o europejskie puchary, a niektórzy o utrzymanie. Nagrody zostały przyznane, wiemy, kto spadł, a kto awansował do Ligue 1. Oto podsumowanie minionego sezonu we Francji.

  czytaj więcej
 • Lyon mści się na Angers, wicemistrz Francji górą w wyjazdowym spotkaniu

  Rewelacja obecnego sezonu Ligue 1 musiała uznać wyższość wicemistrza Francji. Duży wpływ na wygraną „Les Gones” miała czerwona kartka Manganiego na początku pierwszej połowy, która ułatwiła zwycięstwo w Angers.

  czytaj więcej