Więcej na temat: Angers SCO

Newsy:

 • Trzy punkty na koncie Lyonu

  W przedświątecznej kolejce Ligue 1 na stadion Lyonu przyjechali zawodnicy Angers.

  czytaj więcej
 • Kiepsko to wyglądało, AS Monaco wraca do gry

  Niespodzianka ubiegłego sezonu Ligue 1, Angers SCO sprawiła niemałe problemy piłkarzom Leonardo Jardima. Losy spotkania odwróciły się dopiero w drugiej połowie, a jednym z bohaterów odrodzenia się „Czerwono-białych” był Kamil Glik.

  czytaj więcej
 • Podsumowanie sezonu 15/16 w Ligue 1

  Chociaż mistrz był znany na długo przed zakończeniem sezonu, część walczyła o europejskie puchary, a niektórzy o utrzymanie. Nagrody zostały przyznane, wiemy, kto spadł, a kto awansował do Ligue 1. Oto podsumowanie minionego sezonu we Francji.

  czytaj więcej
 • Lyon mści się na Angers, wicemistrz Francji górą w wyjazdowym spotkaniu

  Rewelacja obecnego sezonu Ligue 1 musiała uznać wyższość wicemistrza Francji. Duży wpływ na wygraną „Les Gones” miała czerwona kartka Manganiego na początku pierwszej połowy, która ułatwiła zwycięstwo w Angers.

  czytaj więcej
 • PSG nie daje szans beniaminkowi

  60 punktów po 22. kolejkach. Tyle jak dotąd zgromadzili podopieczni Laurenta Blanca. Nikt nie jest w stanie realnie zagrozić ekipie z nad Sekwany, która już niedługo może świętować obronę mistrzowskiego tytułu. Tym razem rozprawili się z drużyną Angers 5:1.

  czytaj więcej
 • Waleczne Angers zatrzymuje PSG

  Dwóch tryumfów zabrakło „Les Parisiens” do wyrównania rekordu zwycięstw z rzędu Bordeaux w Ligue 1. Na przeszkodzie stanął im beniaminek, który jak do tej pory spisuje się rewelacyjnie. Tym razem udało im się zgarnąć punkt po bezbramkowym remisie.

  czytaj więcej