Więcej na temat: Sevilla - Leicester 2017-02-22

Newsy:

 • Wypowiedzi trenerów po meczu Sevilla FC – Leicester City

  Wczoraj piłkarze z Estadio Ramón Sánchez Pizjuán pokonali 2:1 przybyszy z King Power Stadium. Po spotkaniu zostały zorganizowane konferencje prasowe, w których uczestniczyli szkoleniowcy obu zespołów.

  czytaj więcej
 • Ranieri: Jesteśmy gotowi do walki

  Trener mistrzów Anglii na konferencji prasowej, poprzedzającej dzisiejsze starcie z Sevillą mówił, że choć zdaje sobie sprawę z tego w jakim położeniu znajduje się jego zespół, piłkarze Leicester City w Hiszpanii dadzą z siebie maksimum.

  czytaj więcej
 • Sampaoli: Jeśli sprawa wyniku będzie otwarta, to oni mogą nam zagrozić

  Trener Sevilli na konferencji przedmeczowej ostrzegał swoich podopiecznych przed rywalem, z którymi się dzisiaj zmierzą.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź: Sevilla vs. Leicester

  Nie bez powodu Leicester City i wyrażenie underdog do siebie pasują. „Lisy” w zeszłym sezonie niespodziewanie zdobyły mistrzostwo Anglii, a teraz zagrają w 1/8 Ligi Mistrzów. Te rozgrywki są także wyjątkowe dla Sevilli, która w końcu staje przed szansą sukcesu w najważniejszym turnieju klubowym, a nie w Lidze Europy, do czego zdążyła nas przyzwyczaić.

  czytaj więcej
 • Lista sędziów na cztery najbliższe mecze Ligi Mistrzów

  UEFA za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej zaprezentowała nam arbitrów, którzy zostali wyznaczeni do poprowadzenia wtorkowych i środkowych spotkań 1/8 finału najbardziej prestiżowych rozgrywek na Starym Kontynencie.

  czytaj więcej