Więcej na temat: Juventus - Porto 2017-03-14

Newsy:

 • „Smoki” się wypaliły; Juventus gra dalej!

  W jednym z rewanżowych spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów Juventus w pojedynku z FC Porto odniósł korzystny rezultat, dzięki czemu znalazł się w gronie ćwierćfinalistów najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie.

  czytaj więcej
 • „Juve, strzelę wam bramkę i wygramy”

  Takie słowa padły z ust jednego z zawodników FC Porto. Andre Silva w ten sposób zapowiedział, że cały zespół z Portugalii nie traci nadziei przed dzisiejszym spotkaniem z Juventusem.

  czytaj więcej
 • Chiellini w kadrze Juve na mecz z FC Porto

  Rosły defensor „Bianconerich” zdążył wykurować się na czas. W związku z tym został on włączony do kadry na arcyważne spotkanie, w którym „Stara Dama” podejmie u siebie „Smoki”.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź: Juventus FC vs. FC Porto

  Znamy już prawie wszystkich uczestników 1/4 finału Ligi Mistrzów. Ostatnie pojedynki wyłonią tych, którzy dołączą do tego wyjątkowego grona. Na najlepszej drodze do tego jest Juventus, którego zawodnicy zmierzą się z ekipą FC Porto.

  czytaj więcej
 • Wypowiedzi trenerów po meczu FC Porto – Juventus FC

  We jednym ze wczorajszych spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów „Stara Dama” pokonała 2:0 „Smoki”. Po zakończeniu tej rywalizacji trenerzy obu ekip odpowiadali na pytania dziennikarzy.

  czytaj więcej
 • Przyjaciele z boiska po raz kolejny stają w szranki

  FC Porto nieczęsto mierzyło się z Juventusem. Nie może jednak wspominać pozytywnie tych spotkań. Tym razem „Smoki” mają okazję zrehabilitować się za...no właśnie nie wiadomo za co. Zobaczymy natomiast kolejne starcie „starych wyjadaczy”.

  czytaj więcej