Więcej na temat: Monaco - Juventus 2017-05-03

Newsy:

 • Alves: To wszystko osiągnąłem dzięki ciężkiej pracy

  Bohater dwumeczu AS Monaco - Juventus FC po wczorajszej wygranej nad podopiecznymi Leonardo Jardima był łakomym kąskiem dla dziennikarzy zgromadzonych w strefie mieszanej. A wszystko za sprawą dwóch genialnych występów, które okrasił trzema asystami i jedną bramką.

  czytaj więcej
 • Buffonada w Księstwie Monako, „Igła” ukłuł aż miło!

  W pierwszym akcie rywalizacji pomiędzy AS Monaco, a Juventusem lepsi okazali się mistrzowie Włoch, którym wyraźnie pomogli „Gigi” Buffon oraz Gonzalo Higuaín.

  czytaj więcej
 • Buffon: Monaco to młody i dynamiczny zespół

  Bramkarz Juventusu pochwalił wielu młodych zawodników, którzy występują w barwach AS Monaco. Francuski klub będzie dzisiaj gościł u siebie ekipę z Włoch, która będzie walczyć w pierwszym meczu o awans do finału. Duży wpływ na to, że ekipa Leonardo Jardima zaszła tak daleko to dobra gra Kyliana Mbappe, który zdobył już pięć goli.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź: AS Monaco vs. Juventus FC

  Od finału dzieli ich już niewiele. Zaszli tak daleko, że nikt nie może wybić im marzeń o awansie z głowy. Tak ogromna stawka spowoduje, że piłkarze obu zespołów będą zdolni do wszelkich szaleństw za cenę dotarcia do ostatniego etapu rozgrywek.

  czytaj więcej
 • Lista sędziów na najbliższe spotkania Ligi Mistrzów

  UEFA za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej zaprezentowała nam arbitrów, którzy poprowadzą spotkania 2 i 3 maja.

  czytaj więcej
 • Analiza: AS Monaco vs. Juventus FC

  Od finału dzielą ich tylko dwa mecze. 180 minut, które z pewnością będą naładowane emocjami. Są już tak blisko celu, ale przed nimi jeden z najtrudniejszych pojedynków. W przypadku półfinałowej pary AS Monaco – Juventus FC niczego nie można być pewnym, poza tym, że ich zawodnicy zagwarantują znakomite widowisko. Wszyscy mają świadomość jak duża jest to stawka, a gdzie wielka nagroda, tam i ogromne ryzyko.

  czytaj więcej