Więcej na temat: Azerbejdżan

Newsy:

 • Choć motywacji brak, to trzy punkty w kieszeni...

  W pierwszym ze środowych spotkań „Giallorossi” pokonali „Ogiery”. Jednak pomimo dwóch strzelonych goli, nie dali z siebie maksimum, od 45. minuty wyczekując ostatniego gwizdka arbitra.

  czytaj więcej
 • „The Blues” znokautowali Qarabağ FK

  Pojedynek Dawida z Goliatem, czyli sześciokrotny mistrz Anglii, kontra absolutny kopciuszek Champions League. Chelsea FC vs. Qarabağ FK. Drużyna z Azerbejdżanu przez ekspertów jest skazywana na pożarcie. Chociaż goście udowodnili, że należy się z nimi liczyć. Doskonale przekonała się o tym FC Kopenhaga, która odpadła z Azerami w play offach Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy C: Chelsea vs. Qarabağ, Roma vs. Atletico

  We wtorek również swoje zmagania w Lidze Mistrzów rozpocznie grupa C. Chelsea na start dostała teoretycznie najsłabszego rywala w grupie, a chcąca walczyć o coś więcej niż faza grupowa Roma, musi mierzyć się z niezwykle niewygodnym rywalem.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Qarabağ FK dokonał trzech wzmocnień!

  Mistrzowie Azerbejdżanu ogłosili trzy transfery.

  czytaj więcej
 • Czy Rzym znowu zostanie podbity?

  Grupa C w Lidze Mistrzów 2017/2018 na pewno będzie jedną z najciekawiej zapowiadających się w tym sezonie. Cała trójka: Chelsea FC, Atlético Madryt i AS Roma mają ochotę wywalczyć sobie awans, zaś Qarabağ FK będzie najprawdopodobniej „kelnerem” do rozdawania punktów. Jednak wszystkie kluby muszą mieć się na baczności, gdy będą grać z outsiderem grupy na wyjeździe, w Azerbejdżanie. Na trudnym terenie można zgubić punkty bardzo łatwo.

  czytaj więcej
 • Liga Mistrzów: Komplet wyników środkowych spotkań rewanżowych fazy play-off

  Poznaliśmy już wszystkie zespoły, które wezmą udział w fazie grupowej Champions League 2017/2018.

  czytaj więcej
 • Liga Mistrzów: Komplet wyników wtorkowych spotkań fazy play-off

  Dzisiejsze spotkania Qarabagu oraz APOEL-u zakończyły się zwycięstwami gospodarzy. O ile w przypadku cypryjskiego APOEL-u nie jest to żadna niespodzianka, to już pokonanie duńskiej Kopenhagi przez zespół z Azerbejdżanu jest sporą sensacją.

  czytaj więcej