Więcej na temat: Yerry Mina

Newsy:

 • Transferowe podsumowanie dnia #27

  Na dzisiaj zaplanowano prezentację Arturo Vidala, który oświadczył, że chce wygrać z Barceloną trzykrotnie Ligę Mistrzów. Umowa z „Blaugraną” została zawarta na trzy najbliższe sezony. Zgodnie z zapowiedziami, do Ligue 1 przeniósł się kolejny Polak.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #25

  Ten dzień przyniósł nam finał spekulacji odnośnie potrójnego transferu na linii Milan-Juventus. Dodatkowo FC Barcelona ruszyła po pomocnika Bayernu Monachium, a według hiszpańskich mediów domknęła już jego transfer.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #13

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem poznaliśmy nowe cele transferowe Chelsea, jak również oferty za piłkarzy Barcelony.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Rosja 2018: Dzień 19. Po tylu latach Anglicy triumfują w rzutach karnych!

  Kiedy wszystko było już rozstrzygnięte, wtedy zjawił się on – Yerry Mina, który zapewnił nam dogrywkę, a potem „jedenastki” z których zwycięsko wyszli „Synowie Albionu”.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Barcelona kupiła nowego stopera. Mascherano może odejść do Chin?

  Barcelona niedawno pozyskała Philippe'a Coutinho z Liverpoolu. Teraz podpisała kontrakt z obrońcą Palmeiras. Stoper, Jerry Mina związał się umową na pięć i pół roku, zaś klub z Brazylii dostał od "Blaugrany" 11,8 miliona euro.

  czytaj więcej