Więcej na temat: Anży Machaczkała

Newsy:

 • UEFA ukarała dziewięć klubów

  UEFA podała ostateczną listę klubów, które zostaną ukarane za łamanie przepisów finansowego fair play. Najsurowiej został potraktowany Manchester City oraz Paris Saint-Germain.

  czytaj więcej
 • Villas-Boas debiutuje w roli trenera Zenitu, Hulk notuje dublet

  W dzisiejszym dniu Andre Villas-Boas debiutował w roli trenera Zenitu Sankt Petersburg w meczu z Krylją Sowietow Samara 2:1. Bohaterem obu trafień dla gospodarzy został Hulk, który z Portugalczykiem współpracował jeszcze za czasów gry w FC Porto.

  czytaj więcej
 • Agent Eto'o: Inter? Nie istniała taka opcja

  Claudio Vigorelli, agent Samuela Eto’o w wywiadzie dla dziennika Tuttosport rozwiał wszelkie wątpliwości co do tego, czy istniała możliwość powrotu kameruńskiego napastnika do Mediolanu.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Eto'o w Chelsea

  Oficjalna strona internetowa Chelsea Londyn poinformowała o zakontraktowaniu Samulea Eto'o. Kameruńczyk ostatnio występował w Anży Machaczkała. Napastnik z londyńskim klubem związał się rocznym kontraktem.

  czytaj więcej
 • Moratti nie wyklucza transferu Eto'o

  Media donosiły wczoraj o tym, że gracza Anży widziano w Mediolanie. Pytany o powrót Kameruńczyka do Interu, prezes klubu nie zaprzeczył.

  czytaj więcej
 • Eto'o widziany w Mediolanie

  Wobec problemów z jakimi boryka się obecnie Anży Machaczkała, kameruński gwiazdor zmuszony jest poszukać sobie nowego pracodawcy. Możliwe, że wróci na „stare śmieci” do Interu Mediolan.

  czytaj więcej
 • Willian piłkarzem Chelsea!

  Kończy się transferowa saga z udziałem Williana. Brazylijski skrzydłowy uzgodnił już warunki kontraktu z Chelsea i na dniach podpisze kontrakt na Stamford Bridge.

  czytaj więcej
 • Anży oferuje Eto'o Realowi

  Nie jest tajemnicą, że działacze klubu z Dagestanu na gwałt poszukują oszczędności. W związku z tym klub z Mahaczkały zaoferował podobnież swoją największą gwiazdę, Samuela Eto’o Realowi Madryt.

  czytaj więcej
 • Brazylijczyk wybrał „The Blues”?

  Szkoleniowiec Chelsea, José Mourinho jest przekonany, że uda mu się już wkrótce pozyskać piłkarza Anży Machaczkała, Williana. Zdaniem Portugalczyka, zawodnik jest zdecydowany wybrać ofertę klubu ze Stamford Bridge.

  czytaj więcej
 • Willian trafi do Tottenhamu?

  Anży Machaczkała oznajmiła oficjalnie, że chce się pozbyć Williana. Trener Tottenhamu Hotspur, André Villas-Boas zaznaczył, że choć ceni Brazylijczyka za umiejętności to oferty za niego nie złożył. Portugalczyk dodał również, że niewykluczone, że uda się to zmienić przed zamknięciem okienka transferowego.

  czytaj więcej