Więcej na temat: Johan Djourou

Newsy:

 • Obrońca Arsenalu na stałe w Hamburgu

  Trener niemieckiego klubu, Mirko Slomka potwierdził, że Hamburger SV dogadał się z Arsenalem Londyn i na zasadzie transferu definitywnego pozyskał Johana Djourou. Reprezentant Szwajcarii od lipca gra już na Imtech Arena gdyż skorzystał z wypożyczenia.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Djourou wypożyczony do Niemiec

  Obrońca Arsenalu Londyn, Johan Djourou w pierwszej części sezonu 2012/2013 zagrał tylko dwa razy dla stołecznego klubu. W drugiej połowie grał na wypożyczeniu w Hannoverze 96. Szwajcarski obrońca kolejną kampanię także spędzi na wypożyczeniu, tym razem w Hamburgu.

  czytaj więcej
 • Djourou znajdzie zatrudnienie w Niemczech?

  Johan Djourou od 2003 roku jest defensorem Arsenalu Londyn, ale w ciągu kilku ostatnich lat miał problem z wywalczeniem sobie miejsca w klubie. Drugą część ostatniego sezonu spędził na wypożyczeniu w Hannoverze 96 i teraz jego usługami interesuje się Hamburg.

  czytaj więcej
 • Arsenal straci dwóch kolejnych graczy?

  Arsene Wenger oznajmił, że Johan Djourou i Sebastien Squillaci mogą jeszcze w tym okienku transferowym opuścić klub. Djourou jest głównym celem transferowym Hannoveru 96, natomiast Squillacim interesuje się wiele francuskich zespołów.

  czytaj więcej
 • Kolejny klub zainteresowany Djourou

  Odejście Johana Djourou z Arsenalu wydaje się przesądzone. Szwajcar w styczniu powinien opuścić Londyn, pytanie tylko, jaki będzie jego nowy pracodawca?

  czytaj więcej
 • Djourou łączony z Serie A

  Johan Djourou prawdopodobnie już zimą opuści Arsenal. Niezmiennie najpoważniej jego osobą zainteresowane jest SSC Napoli, które w swojej linii obrony ma coraz większe luki.

  czytaj więcej
 • Obrońca Arsenalu zmieni klub w styczniu?

  Johan Djourou prawdopodobnie opuści Arsenal Londyn najbliższej zimy. Obrońca nie ma szans na regularną grę na Emirates Stadium, tymczasem poważne zainteresowanie jego osobą zgłasza SSC Napoli.

  czytaj więcej
 • Agent: Djourou nie trafi do Romy

  Agent Johana Djourou zdementował plotki łączące jego podopiecznego z transferem do AS Romy. Flavio Ferraria nie wyklucza jednak, że zimą obrońca Arsenalu zostanie kupiony przez inny zespół z Serie A.

  czytaj więcej
 • Wenger nie ma zamiaru sprzedać Djourou

  Defensor Arsenalu Londyn nie dostał zgody na transfer, gdyż trener nadal potrzebuje Johana Djourou w swoim klubie. Obrońca liczy na częstsze występy w klubie, które pozwolą mu utrzymać pozycję w kadrze narodowej Szwajcarii.

  czytaj więcej
 • Djourou odejdzie z Arsenalu

  Agent piłkarza Arsenalu Londyn, Johana Djourou, poinformował, że jego klient w ciągu najbliższych tygodni prawdopodobnie zmieni pracodawcę. Według niego, szwajcarski obrońca przeniesie się do ligi włoskiej lub hiszpańskiej.

  czytaj więcej