Więcej na temat: Steve Mandanda

Newsy:

 • Podsumowanie sezonu 15/16 w Ligue 1

  Chociaż mistrz był znany na długo przed zakończeniem sezonu, część walczyła o europejskie puchary, a niektórzy o utrzymanie. Nagrody zostały przyznane, wiemy, kto spadł, a kto awansował do Ligue 1. Oto podsumowanie minionego sezonu we Francji.

  czytaj więcej
 • Autokar PSG zaatakowany! Kibice Marsylii bliscy skrzywdzenia Ibry!

  Do skandalu doszło przed szlagierowym pojedynkiem we Francji. Pseudokibice Olypmique Marsylia zaatakowali autokar, w którym jechali zawodnicy Paris Saint-Germain. O wielkim szczęściu mówić może Zlatan Ibrahimović!

  czytaj więcej
 • Barcelona znalazła następcę Valdésa?

  W lecie wiele się mówiło, że Víctor Valdés opuści Barcelonę, obie strony się jednak dogadały i golkiper zdecydował się jeszcze jeden sezon spędzić na Camp Nou. Mistrz Hiszpanii powoli szuka jego następcy i jak na razie wygląda na to, że Steve Mandanda może realnie myśleć o zajęciu miejsca 31-latka.

  czytaj więcej
 • Marsylia tylko remisuje

  Dzielnie walczący o tytuł mistrza „Les Phocéens” z Bastii wywieźli zaledwie bezbramkowy remis. Świetny występ zaliczył natomiast Steve Mandanda, który kilkakrotnie uratował swój zespół przed stratą gola.

  czytaj więcej
 • Mandanda wierzy w awans

  Bramkarz Olympique Marsylia odbył już karę za czerwoną kartkę w rewanżowym spotkaniu z Interem Mediolan. Steve Mandanda nie grał w pierwszym meczu ćwierćfinałowym z Bayernem Monachium, ale będzie już mógł zagrać w rewanżu na Allianz Arena.

  czytaj więcej
 • Mandanda: Nasza zaliczka jest skromna

  Bramkarz Marsylii Steve Mandanda jest optymistą przed meczem z Interem Mediolan. Reprezentant Francji wie jednak, że jego zespół czeka bardzo ciężka potyczka.

  czytaj więcej