Więcej na temat: Nagrody

Newsy:

 • Nominowani do „The Best FIFA Football Awards 2017”

  Poznaliśmy dzisiaj listy m.in. piłkarzy oraz trenerów, którzy mają okazje do tego, by odebrać od Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej nagrody za sezon 2016/2017.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: FIFA z nowym plebiscytem!

  Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej ujawniła nazwę nowego plebiscytu, który zastąpi „Złotą Piłkę FIFA”.

  czytaj więcej
 • Aubameyang z tytułem piłkarza roku!

  Gabończyk reprezentujący barwy Borussii Dortmund nie miał sobie równych w głosowaniu na najlepszego zawodnika Afryki w 2015 roku.

  czytaj więcej
 • Trzech geniuszy w Zurychu

  W Internecie póki co spokojnie. Ale to prawdopodobnie cisza przed burzą. Już za kilka godzin eksperci, kibice, Hala i Visca Dzieci będą przerzucać się argumentami (ci ostatni zapewne też jadem) na temat słuszności wyboru zwycięzcy Złotej Piłki. A tak naprawdę, dużo ciekawsza rywalizacja dotyczyć będzie osoby Trenera Roku.

  czytaj więcej
 • Podano nominacje do Najlepszego Piłkarza Europy

  UEFA ogłosiła listę piłkarzy nominowanych do nagrody dla najlepszego zawodnika Europy sezonu 2013/2014. W gronie tym znalazło się dziesięciu graczy, z których 14 sierpnia wyłoniona zostanie finałowa trójka.

  czytaj więcej
 • Indywidualne nagrody MŚ rozdane!

  W wielkim finale Mistrzostw Świata 2014, Niemcy pokonali Argentynę dopiero w dogrywce, za sprawą trafienia Mario Götze. Po tym pojedynku zostały rozdane nagrody indywidualne przyznawane przez FIFA.

  czytaj więcej
 • Wojciech Szczęsny otrzyma „Złote Rękawice”

  Władze ligi angielskiej zdecydowały się po tym sezonie na przyznanie „Złotych Rękawic” dwóm zawodnikom. Nagrodę otrzyma więc Wojciech Szczęsny oraz Petr Čech .

  czytaj więcej
 • Najlepsi piłkarze i trener we Francji nagrodzeni

  Krajowy Związek Piłkarzy Profesjonalnych przyznał indywidualne nagrody, oraz wybrał najlepszą jedenastkę sezonu 13/14 we Francji.

  czytaj więcej
 • Wybrano piłkarza roku w Afryce

  Yaya Touré po raz trzeci z rzędu został wybrany najlepszym piłkarzem roku w Afryce. Pomocnik z Wybrzeża Kości Słoniowej zdystansował w głosowaniu swojego rodaka Didiera Drogbę oraz Nigeryjczyka Johna Obi Mikela.

  czytaj więcej
 • Rozdano nagrody LFP, Messi najlepszy

  W poniedziałek odbyła się 5. gala wręczenia nagród najlepszym graczom i trenerom ostatniego sezonu Primera División organizowana przez Liga de Futbol Profesional. Tytuł najlepszego zawodnika powędrował do Leo Messiego.

  czytaj więcej