Więcej na temat: Gervinho

Newsy:

 • Nieoficjalnie: Gervinho w nowym klubie!

  Jak donoszą hiszpańskie media, reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej opuszcza Romę. Karierę kontynuować będzie w Azji!

  czytaj więcej
 • Przekonywające zwycięstwo Romy, Udinese za słabe na „Rzymian”

  AS Roma, pokonała gładko na Stadio Olimpico w Rzymie, zespół Udinese Calcio. Przez całe spotkanie przeważała. Po tym meczu, zachowała pozycje lidera włoskiej Serie A.

  czytaj więcej
 • Skuteczna Roma, Palermo pokonane

  W ramach siódmej kolejki Serie A, AS Roma udała się na Sycylię do Palermo, aby zmierzyć się z miejscową drużyną. Przyjezdni szybko rozprawili się z przeciwnikami i w pół godziny przesądzili o wygranej.

  czytaj więcej
 • Niesamowite wymagania Gervinho. Chciał helikopter i plażę!

  Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej miał w tegorocznym okienku transferowym zamienić AS Roma na Al Jazira. Jego wymagania odstraszyły jednak szejków ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

  czytaj więcej
 • Fatalna Roma tylko remisuje z Parmą

  Mistrzostwo Włoch dla „Wilków”? Juventus zdetronizowany? To tylko i wyłącznie mrzonki dla naiwnych. Jeżeli w meczu z ostatnią drużyną w tabeli na swoim obiekcie AS Roma nie umie zdobyć kompletu punktów, to o scudetto może już zapomnieć.

  czytaj więcej
 • Wenger zaatakowany przez Gervinho

  Pomocnik Romy nie pozostawił suchej nitki na szkoleniowcu Arsenalu Londyn. Gervinho zarzuca Arsene'owi Wengerowi, że ten nie dawał mu więcej szans na pokazanie swoich umiejętności.

  czytaj więcej
 • Wspaniała noc Gervinho

  AS Roma zaliczyła doskonały powrót do Ligi Mistrzów, rzymianie w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów ograli CSKA 5:1. Zadowolony z wysokiego zwycięstwa był Gervinho.

  czytaj więcej
 • Brazylia 2014: Dzień 8. Kolumbia lepsza od WKS, 1/8 już o krok

  Kolumbijczycy w drugim swoim meczu grupy C pokonali Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1 i już są jedną nogą w dalszej fazie turnieju. Gole dla piłkarzy z Ameryki Południowej strzelili James Rodríguez oraz Juan Quintero, jedyne trafienie dla "Słoni" zanotował Gervinho.

  czytaj więcej
 • Brazylia 2014: Dzień 3. Zacięta walka obu drużyn, WKS z kompletem punktów

  Zarówno piłkarze Wybrzeża Kości Słoniowej, jak i Japonii mogą być zadowoleni z tego, ile pracy włożyli w to spotkanie. Ostatecznie, drużyna afrykańska strzeliła jedną bramkę więcej, ale Azjatom też należą się brawa.

  czytaj więcej
 • „Wenger mi nie ufał, więc odszedłem”

  Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej postanowił zaatakować słownie Arsène’a Wengera i uważa, że francuski coach nie dawał jemu odpowiednio dużo szans do gry. Aktualny skrzydłowy AS Romy pokazuje, że mając pewne miejsce w składzie jest w stanie pokazać swoje największe możliwości.

  czytaj więcej