Rozpoczęcie meczu:20.11.2012, 20:45 Stadion:Juventus Stadium, Turyn
Grupa i kolejka:Grupa E, kolejka #5 Arbiter:Cüneyt Çakır
Widzów:39 670 Polub:

Relacja tekstowa:

Koniec spotkania, Juventus zasłużenie wygrywa.
90+1
Sędzia pokazuje żółtą kartkę Giovinco (Juventus) za zdjęcie koszulki po strzeleniu gola.
90+1'
Kolejny gol! Strzelcem bardzo szybki Giovinco. 3-0 dla gospodarzy.
89'
Giovinco wykonuje rzut rożny dla Juventusu.
87'
Rzut rożny dla Chelsea, wykonawcą Hazard. Chwilę później kolejny taki stały fragment gry, wykonawcą nie kto inny jak Hazard.
85'
Sędzia upomina żółtym kartonikiem Marchisio (Juventus) za faul na Ramiresie (Chelsea).
83'
Trener Juventusu dokonuje zmiany, w miejsce Vučinića wchodzi Giovinco.
82'
Rzut rożny, tym razem dla gości. Z narożnika boiska Hazard.
80'
Buffon (Juventus) broni strzał Hazarda (Chelsea) z rzutu wolnego.
78'
Rzut rożny numer 9 dla gospodarzy, wykonawcą oczywiście Pirlo.
76'
Ramires (Chelsea) ukarany przez sędziego za faul na Chiellinim (Juventus).
72'
Trwa atak gospodarzy, strzelał Asamoaha, później swojego szczęścia próbował Vučinić, obaj strzelali niecelnie.
71'
Mamy również kolejną zmianę w zespole Chelsea, na boisku pojawia się długo oczekiwany przez kibiców londyńskiej drużyny Torres, schodzi Obi Mikel.
68'
Kolejna zmiana, tym razem w zespole gości wchodzi Cáceres w miejsce zmęczonego już Lichtsteinera.
67'
Rzut rożny dla Chelsea, wykonawcą Mata.
61'
Juventus prowadzi już 2-0! Strzelcem Vidal po podaniu Asamoahy i rykoszecie Ramiresa.
60'
Zmiana w Chelsea, na boisku pojawia się Moses w miejsce Azpilicuety
59'
Kolejny rzut rożny dla Juventusu, po którym Bonucci strzela niecelnie.
58'
Rzut rożny dla Juventusu, wykonawcą nie kto inny jak Pirlo.
57'
Kolejna interwencja Cecha po strzale Quagliarelli (Juventus). Chwilę później strzał z dystansu oddał Pirlo, Cech jednak znowu górą.
55'
Atak pozycyjny Chelsea, jednak zabrakło strzału na bramkę strzeżoną przez Buffona.
53'
Oscar (Chelsea) po raz kolejny zostaje faulowany.
51'
Chiellini (Juventus) fauluje Juana Mata (Chelsea) przed polem karnym. Sam poszkodowany wykonuje rzut wolny, jednak trafia w mur.
49'
Kolejna interwencja bramkarza gości, tym razem uderzał Vidal (Juventus).
47'
Vučinić (Juventus) oddaje strzał z ostrego konta, niestety bardzo niecelnie.
46'
Sędzia rozpoczął drugą połowę.
Mecz może się podobać, szybkie akcje, kontry, podania. Czekamy z niecierpliwością na drugą połowę spotkania gdzie emocji nie zabraknie na pewno do końca.
45+1'
Sędzia kończy pierwszą połowę.
44'
Oscar (Chelsea) strzela niecelnie.
43'
Który to już rzut rożny dla Juventusu? Wykonawcą po raz kolejny Pirlo.
41'
Bonucci (Juventus) ukarany żółtym kartonikiem po faulu na Hazardzie (Chelsea).
38'
Bramka dla gospodarzy. Po strzale Pirlo piłka odbija się od Quagliarelli czym kompletnie myli Petra Čech.
36'
Szansa na gola dla Chelsea, jednak strzał Oscara zostaje zablokowany przez Barzagliego (Juventus).
30'
Nieliczny atak Chelsea zakończony niecelnym strzałem Ramiresa.
25'
Rzut wolny dla Juventusu po faulu na Vidalu (Juventus) tuż przed linią pola karnego. Wykonawcą Pirlo (Juventus), kolejna udana interwencja bramkarza Chelsea.
23'
Vučinić (Juventus) strzela zza pola karnego, Čech (Chelsea) broni po raz kolejny.
20'
Quagliarella (Juventus) oddaje strzał na bramkę Cecha (Chelsea), jednak ten jest na posterunku. Chwilę później identyczna sytuacja z udziałem obu zawodników.
18'
Ładna akcja Juventusu, jednak Lichtsteiner był na spalonym.
16'
Juventus wywalczył kolejny rzut rożny, wykonawcą znowu Pirlo.
15'
Pirlo (Juventus) kolejny raz z narożnika boiska. Świetną interwencją popisuje się Cech (Chelsea) po strzale Marchisio (Juventus).
14'
Trwa atak Juventusu, kolejny rzut rożny wykonywany przez Pirlo (Juventus).
13
Pirlo dostarcza piłkę z rzutu rożnego.
10'
Asamoah (Juventus) złapany na spalonym.
9'
Juan Mata (Chelsea) wykonuje rzut rożny.
9'
Kontratak gości, Hazard (Chelsea) strzela w boczną siatkę.
6'
Pirlo (Juventus) wykonuje rzut rożny.
4'
Świetna okazja na gola dla Juventusu, jednak skuteczną interwencją popisuje się Cech.
2'
Cech(Chelsea) broni strzał.
2'
Lichtsteiner (Juventus) oddaje strzał w światło bramki.
1'
Sędzia rozpoczął spotkanie.
Chelsea: Čech, Ivanović, Cole, Luiz, Cahill, Azpilicueta, Ramires, Oscar, Mikel, Hazard, Mata Rezerwowi: Turnbull, Bertrand, Romeu, Marin, Piazón, Torres, Moses.
Juventus: Buffon, Chiellini, Barzagli, Bonucci, Lichtsteiner, Marchisio, Pirlo, Asamoah, Vidal, Vučinić, Quagliarella Rezerwowi: Storari, Cáceres, Pogba, Pepe, Giaccherini, Giovinco, Matri.
Pierwszy mecz pomiędzy drużynami zakończył się remisem, jak będzie dzisiaj? Odpowiedź poznamy już niebawem. Tym czasem spójrzmy na składy w jakich wybiegną dziś obie drużyny.