Rozpoczęcie meczu:20.11.2012, 20:45 Stadion:Estadio Mestalla, Walencja
Grupa i kolejka:Grupa F, kolejka #5 Arbiter:Howard Webb

Guaita ukarany żółtą kartką.
86'
Ostatnia zmiana w Valencii, za Guardado wchodzi Valdez.
82'
Bayern doprowadza do remisu! Piłkę piętą do Mullera zgrał Gomez, Niemiec strzelił tuż przy słupku.
80'
Albelda wchodzi za Banegę.
79
Gomez zmienia Ribery'ego.
77'
Gol dla Valencii! Feghouli przeprowadził ładny rajd, zwieńczony precyzyjnym trafienie, piłka odbiła się jeszcze od Dantego, co mogło zmylić bramkarza.
74'
Jonas wchodzi za Parejo.
71'
Mandzukić mógł zaliczyć wejście smoka. Snajper Bayernu trafił w słupek.
68'
Martinez posyła piłkę nad bramką.
66'
Plac gry opuszcza również bezproduktywny Pizarro, wchodzi Mandzukić.
66'
Z boiska schodzi Kroos, na placu gry melduje się Shaqiri.
65'
Ribery wycofał piłkę na 7. metr, Muller posłał jednak piłkę wprost w bramkarza.
62'
Doskonała szansa gospodarzy! Soldado wyszedł na wolne pole, lecz Hiszpan posłał futbolówkę nad bramką Neuera.
60'
Stały fragment dla Valencii, Ricardo Costa kieruję piłkę obok bramki.
Gra Bayernu jest za statyczna, na placu Ribery jest zupełnie niewidoczny.
53'
W odpowiedzi na bramkę Bayernu strzelał Soldado, broni Neuer.
52'
Trzecia próba Dantego, obok bramki.
W grze Valencii nie widać braku jednego zawodnika, gospodarze radzą sobie nad wyraz dobrze.
47'
Po raz kolejny z narożnika boiska dograł Kroos, dośrodkowanie z rzutu rożnego zostało wybite przez obrońców.
46'
Wracamy na Mestalla, Howard Webb rozpoczął drugie 45. minut.
45+2'
Sędzia kończy pierwszą połowę gry.
45+1'
Żółta kartka dla Martineza.
44'
Kolejna okazja gospodarzy. Soldado odegrał piętą do Feghouliego, który jednak posłał futbolówkę nad bramką.
41"
Próba Soldado minęła bramkę gości.
39'
Na strzał zza pola karnego zdecydował się Pizzaro, ze strzałem snajpera Bayernu poradził sobie Guaita.
33'
Valencia w 10! Barragan brutalnie sfaulował Alabę, za co został wyrzucony z boiska.
32'
Pierwsza groźna sytuacja Valencii. Mocny strzał w środek bramki oddał Feghouli, Neuer z najwyższym trudem sparował uderzenie gracza gospodarzy.
Senny etap spotkania, tylko nie wiadomo, kto kogo chce uśpić.
26'
Dante został upomniany przez sędziego.
22'
Piąty, kolejny rzut rożny dla Bayernu, tym razem obyło się bez strzału ze strony gości.
20'
Barragan po faulu na Riberym otrzymuję żółtą kartkę.
18'
Ponownie Dante! Z narożnika boiska w pole karne piłkę dograł Kroos, piłkę w kierunku bramki skierował Brazylijczyk, a Guaita sparował futbolówkę na kolejny rzut rożny.
15'
W odpowiedzi z rzutu wolnego przymierzył Alaba, piłka poszybowała nad bramką gospodarzy.
13'
Piłka w siatce Bayernu! Wcześniej jednak sędzia odgwizdał faul Soldado na Badstuberze, gol został nieuznany.
Bawarczycy coraz dłużej utrzymują się przy piłce, gospodarze szukają swoich szans w kontratakach.
8'
Pierwsza szansa Bayernu, strzał głową Dantego minął bramkę Guaity.
Spokojny początek spotkania, obie ekipy nie forsują tempa.
1'
Ruszamy! Od środka rozpoczęli gospodarze.
Hymn Ligi Mistrzów i już za chwile początek spotkania.
Oba zespoły wychodzą już z tunelu.
Bayern: Neuer, Lahm, Dante, Badstuber, Alaba, Javi Martínez, Schweinsteiger, Müller, Kroos, Ribéry, Pizarro Zmiany: Starke, Van Buyten, Rafinha, Shaqiri, Tymoshchuk, Mandžukić, Gomez.
Valencia: Guaita, Barragán, Ricardo Costa, Rami, Cissokho, Feghouli, Éver Banega, Parejo, Costa, Guardado, Soldado Zmiany: Diego Alves, Víctor Ruiz, Albelda, Viera, Bernat, Jonas, Valdez.
W pierwszym dzisiejszym spotkaniu grupy F BATE Borysów uległo przed własną publicznością Lille 0:2. Dzięki wpadce Białorusinów Valencia zakwalifikowała się już do 1/8 finału, Bayernowi do awansu wystarczy remis.