Watt zastępuje Commonsa.

71'

Głębokie dośrodkowanie Mulgrewa (Celtic) z rzutu rożnego wyłapuje Buffon.

70'

Commons (Celtic) źle wykonuje rzut rożny i jego drużyna traci szansę na zmianę rezultatu.

69'

Federico Peluso doznał urazu i musi opuścić boisko, w jego miejsce wchodzi Padoin.

67'

Strzał Vučinicia (Juventus) zablokowany przez Wilsona.

64'

Lichtsteiner (Juventus) na spalonym.

62'

Rzut rożny dla Celticu. Ambrose kieruje piłkę w stronę bramki, Buffon pewnie interweniuje.

60'

Matri (Juventus) bliski podwyższenia prowadzenia. Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

59'

Lustig (Celtic) doznał urazu i schodzi z murawy. Zastępuje go Matthews.

57'

Forrest (Celtic) powalony w polu karnym, sędzia pozostaje niewzruszony.

Pierwszych kilka minut nieco wolniejsze niż poprzednia połowa.

51'

Forrest (Celtic) faulowany przez Bonucciego (Juventus).

46'

Gra rozpoczęta przez zawodników Celticu.

Ciekawostką jest, że z byłego składu pamiętnego meczu między dwoma klubami z sezonu 2001/2002 w Juventusie występuje dziś tylko Buffon.

Piłkarze obu drużyn powoli wychodzą na boisko.

Bramka początkowo przyznana Marchisio ostatecznie została przypisana Matriemu.

Neil Lennon nie przesadził mówiąc, iż kibice zgromadzeni na Celtic Park będą dwunastym zawodnikiem jego drużyny. Atmosfera jest fantastyczna. Spotkanie również może się podobać, toczy  się bowiem w szaleńczym tempie i obfituje w wiele okazji bramkowych.

45+1'

Arbiter kończy pierwszą połowę.

45'

Rzut rożny dla Celticu. Forrest (Celtic) trafia jednak w Ambrose.

42'

Forrest (Celtic) ukarany żółtą kartką za faul na Pirlo.

41'

Hooper (Celtic) strzela głową, ale chybił.

40'

Kolejne uderzenie Commonsa (Celtic) wprost w Buffona.

38'

Wanyama (Celtic) uderza głową, jednak ponad bramką.

37'

Przepychanka w polu karnym. Żółte kartoniki otrzymują Hooper (Celtic) oraz Lichtsteiner (Juventus).

37'

Rzut rożny dla gospodarzy.

36'

Spotkanie nie zwalnia tempa, znów Celtic konstruuje swoją akcję.

34'

Ambrose (Celtic) ponownie fauluje. Tym razem jego ofiarą padł Vučinić (Juventus)

33'

Gospodarze w natarciu.

31'

Vidal (Juventus) ucierpiał przy zagraniu Ambrose.

30'

Kontratak Juventusu przerwany przez Ambrose, rzut rożny dla gości.

28'

Uderzenie przewrotką Commonsa (Celtic), niestety chybił.

25'

Marchisio (Juventus) marnuje okazję na podwyższenie prowadzenia.

24'

Wanyama (Celtic) tym razem niecelnie.

23'

Pirlo (Juventus) ostro potraktowany przez Browna (Celtic).

22'

Uderzenie Commonsa (Celtic) znów ląduje w rękach Buffona.

19'

Niecelne podanie Lustiga do Hoopera.

18'

Atak Celticu przerwany, Juventus rusza z kontrą.

16'

Rzut wolny szansą dla gospodarzy, Buffon wybija piłkę.

15'

Commons (Celtic) marnuje dogodną sytuacje.

14'

Martín Cáceres (Juventus) fauluje Hoopera (Celtic)

13'

Brown (Celtic) faulowany przy próbie wyprowadzenia kontrataku.

12'

Bramkarz Juventusu ponownie pewnie łapie piłkę.

11'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

10'

Commons (Celtic) z uderza dystansu. Buffon łapie piłkę.

9'

Mulgrew obok bramki.

8'

Marchisio (Juventus) strzela, tym razem niecelnie.

7'

Nieco nerwów wkradło się w poczynania Celticu, stąd kilka prostych błędów.

6'

Kolejne uderzenie Wanyamy.

3'

Matri skierował piłkę do siatki, została wybita przez zawodnika Celtiku, a tą dobił Marchisio.

3'

Bramka Marchisio!

2'

Rzut rożny w wykonaniu piłkarzy Celticu, jednak bez korzyści.

2'

Wanyama (Celtic) uderza na bramkę, Buffon broni.

1'

Ze środka boiska mecz rozpoczynają zawodnicy Juventusu.

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę. Towarzyszy im wrzawa kibiców zgromadzonych na Celtic Park.

Celtic nie ma najlepszych statystyk, jeśli chodzi o mecze z włoskimi drużynami. Zanotował zaledwie 5 zwycięstw, 7 remisów oraz 7 porażek.

Juventus Turyn: Buffon, Martín Cáceres, Peluso, Barzagli, Bonucci, Lichtsteiner, Marchisio, Pirlo, Vidal, Vučinić, Matri. Rezerwowi: Storari, Pogba, Padoin, Marrone, Giovinco, Anelka, Quagliarella.

Celtic Glasgow: Forster, Izaguirre, Ambrose, Wilson, Mulgrew, Lustig, Brown, Commons, Wanyama, Forrest, Hooper. Rezerwowi: Załuska, Matthews, Ledley, Kayal, Miku, Nouioui, Watt.