Strzał Modricia zatrzymany przez Muslerę.

78'

Yilmaz otrzymał żółtą kartkę za symulowanie faulu w polu karnym. Turek nie zagra w rewanżu.

76'

Nietuzinkowy strzał Ronaldo z woleja zablokowany przez Eboue.

Xabi Alonso dokładnie dograł piłkę w pole karne z rzutu wolnego, najlepiej w szesnastce odnalazł się Higuain, który skierował piłkę do bramki.

73'

Higuain! 3:0 dla Realu!

71'

Melo ukarany napomnieniem.

70'

Akcja Turków, Drogba zablokowany przez Varane'a.

65'

Higuain za Benzemę.

63'

Pierwsza od dłuższego czasu akcja Galaty. Niecelnie Felipe Melo.

62'

Muslera z łatwością łapie strzał Di Marii.

59'

Ronaldo z dystansu wprost w bramkarza.

Real konsekwentny w obronie, szukający swoich szans w kontratakach.

Na boisku nie dzieje się nic ciekawego, żadna z drużyn nie kwapi się do ataku.

47'

Strzał Ronaldo z wolnego zablokowany przez obrońców.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

46'

Sneijder schodzi z boiska, za Holendra pojawia się Gokhan,

45+1'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Lopez idealnie broni strzał Eboue.

42'

Ronaldo z wolnego nad bramką.

41'

Nounkeu fauluje Benzemę, żółta kartka dla gracza Galatasaray.

35'

Drogba przebił się na prawej stronie i dograł do Yilmaza, strzał Turka z woleja obok prawego słupka.

Wrzutka z prawej strony Essiena spadła pod nogi Francuza, który pakuje piłkę do bramki.

29'

Benzema na 2:0!

26'

Drobga z dystansu. Lopez wybija na rzut rożny.

Spokojne tempo w Madrycie, Królewscy budują atak pozycyjny.

Ostatnie minuty należą do Galatasaray. Turcy szukają sytuacji strzeleckich – na razie z dość marnym skutkiem.

19'

Kontratak Realu. Strzał Ozila łapie Muslera.

18'

Silne uderzenie z dystansu Altintopa. Daleko od bramki Lopeza.

15'

Sneijder! Obok słupka.

14'

Wrzutka w pole karne Ronaldo, pewnie łapie Muslera.

12'

Drogba groźnie zza szesnastki. Tuż nad poprzeczką.

Koronkowa akcja Realu. Ozil wypuścił na wolne pole Ronaldo, który strzałem lobem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

10'

Ronaldo! Real prowadzi.

7'

Obie ekipy walczą w środku pola.

4'

Strzał w trybuny Felipe Melo.

3'

Di Maria podał na głowę Benzemy, strzał Francuza minimalnie nad bramką.

2'

Real w natarciu, strzał Di Marii zablokowany.

1'

Ruszyli!

Hymn Ligi Mistrzów!

Galatasaray: Muslera, Nounkeu, Semih Kaya, Eboué, Hamit Altıntop, Selçuk İnan, Felipe Melo, Riera, Sneijder, Drogba, Burak Yılmaz Zmiany: Eray İşcan, Gökhan Zan, Hakan Balta, Sabri Sarıoğlu, Yekta Kurtuluş, Nordin Amrabat, Umut Bulut.

Real Madryt: López, Varane, Ramos, Coentrão, Khedira, Özil, Alonso, Essien, Di María, Ronaldo, Benzema Zmiany: Adán, Pepe, Marcelo, Arbeloa, Kaká, Modrić, Higuaín.

Za pół godziny na Santiago Bernabeu rozpocznie się spotkanie Realu Madryt z Galatasaray. Faworytem – oczywiście – są „Królewscy", lecz przedwcześnie nie należy skreślać Turków. Ozdobą meczu będzie pojedynek dwóch najlepszych strzelców obecnej edycji Ligi Mistrzów, Cristiano Ronaldo i Buraka Yilmaza. Obaj zawodnicy zgromadzili na swoim koncie już po 8 bramek.

• Ramos: Jeszcze nie awansowaliśmy

Obrońca Realu Madryt, Sergio Ramos uważa, że jego zespół jest na dobrej drodze do zdobycia 10. Pucharu Europy. Hiszpan ostrzega jednak przed Galatasaray, które w spotkaniu rewanżowym w Stambule może być niełatwym przeciwnikiem.

Po wczorajszym przegranym przez Galatasaray spotkaniu z Realem Madryt 0:3, niezadowolenie z osiągnięto wyniku wyraził Fatih Terim.

W pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów, Real Madryt podejmował Galatasaray Stambuł. Pojedynek na Santiago Bernabéu zakończył się zwycięstwem podopiecznych José Mourinho 3:0. Wynik spotkania otworzył Cristiano Ronaldo, drugie trafienie dołożył Karim Benzema. Trzeciego gola zdobył Gonzalo Higuain.

Dodatkową premię w wysokości 25 tysięcy euro otrzyma każdy piłkarz Galatasaray Stambuł za wyeliminowanie Realu Madryt w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę wieczorem w hiszpańskiej stolicy, rewanż zostanie rozegrany sześć dni później w Stambule.

W Madrycie będzie można obejrzeć ciekawe widowisko. Ciekawe ze względu na to, że faworyt rozgrywek będzie się mierzyć z rewelacją tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Emocji nie zabraknie, to pewne.