67'

Vidal napomniany żółtą kartką, pomocnika Juventusu nie zagra w rewanżu.

65'

Natychmiast reaguje Conte, podwójna zmiana w Juventusie. Vucinić zmienia Matriego, a Giovinco Quagliarellę.

Strzał Gustavo zza szesnastki Buffon sparował wprost pod nogi Mandzukicia, który wystawił piłkę Mullerowi. Niemiec skierował ją do pustej bramki.

63'

Muller trafia na 2:0!

55'

Buffon z trudem radzi sobie z nieprzyjemnych strzałem Alaby z rzutu wolnego.

54'

Chiellini ukarany żółtą kartką.

53'

Bez efektu bramkowego strzelają kolejno Alaba i Luiz Gustavo.

49'

Buffona radzi sobie ze strzałem Mandzukicia.

46'

Ruszamy z drugą połową.

45+2'

Koniec pierwszej połowy, zasłużone prowadzenie Bayernu.

43'

Mandzukić ukarany żółtą kartką.

43'

Schweinsteiger posyła piłkę nad poprzeczkę.

38'

Niecelnie główkuje Mandzukić.

35'

Buffon broni strzał Robbena.

34'

Centra z rzutu wolnego, Mandzukić głową posyła piłkę obok bramki.

32'

Muller wyłożył futbolówkę Robbenowi, który strzela tuż obok słupka.

30'

Wolny dla Bayernu z 19. metrów. Schweinsteiger posyła piłkę nad bramką.

Bayern w natarciu. Juventus nie radzi sobie z pressingiem Niemców.

21'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Dante posyła piłkę obok bramki.

20'

Ribery! Rożny dla Bayernu.

18'

Zamieszanie w szesnastce Juventusu, piłka trafia do Robbena, który trafia wprost w Buffona.

16'

Kontuzja Kroosa, w jego miejsce wchodzi Robben.

13'

Kolejna szansa Juventusu. Obok słupka futbolówkę posłał Vidal.

12'

Pirlo z rzutu wolnego obok bramki.

8'

Rożny dla Juventusu, wybijają obrońcy Bayernu.

„Juve" próbuje odrobić stratę bramkową, Włosi nie mogą jednak oddać groźnego strzału na bramkę Neuera.

1'

Bombowy początek Bayernu. Strzał z 30 metrów Alaby trafia do bramki Juventusu!

1'

Od środka rozpoczynają goście z Turynu.

Hymn Ligi Mistrzów.

Juventus: Buffon, Chiellini, Peluso, Barzagli, Bonucci, Lichtsteiner, Marchisio, Pirlo, Vidal, Quagliarella, Matri. Zmiany: Storari, Pogba, Padoin, Asamoah, Marrone, Vučinić, Giovinco.

Bayern: Neuer, Dante, Van Buyten, Lahm, Ribéry, Müller, Alaba, Luiz Gustavo, Schweinsteiger, Kroos, Mandžukić. Zmiany: Starke, Boateng, Robben, Shaqiri, Tymoshchuk, Pizarro, Gomez.

Za niespełna godzinę na Allianz Arena rozpocznie się hit 1/4 Ligi Mistrzów, pojedynek Bayernu Monachium z Juventusem Turyn. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z tego spotkania na naszym serwisie.

• Chiellini: Bayern w naszym zasięgu

Obrońca Juventusu, Giorgrio Chiellini wypowiedział się na temat przegranego spotkania z Bayernem. Twierdzi, że przeciwnicy zasłużenie odnieśli zwycięstwo ale też nie skreśla swojego zespołu.

Włoski obrońca był pod wrażeniem tempa jakie narzucił rywal we wtorkowym pojedynku. Chiellini wyznał, iż Bayern swą postawą zasłużył na wygraną w tym meczu. Dodał jednak, że losy rywalizacji nie są jeszcze przesądzone, wszystko wyjaśni się w pojedynku rewanżowym.

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów, Bayern Monachium podejmował Juventus Turyn. Pojedynek na Allianz Arena zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0. Gola już w pierwszych sekundach meczu zdobył David Alaba, kolejne trafienie dołożył w drugiej połowie Thomas Müller.

Jupp Heynckes jest przekonany, że wtorkowy pojedynek Bayernu Monachium z Juventusem Turyn może przejść do klasyki Ligi Mistrzów.

Pojedynek elektryzujący całą Europę zbliża się wielkimi krokami. Bayern Monachium od dłuższego czasu jest o krok od zdobycia najważniejszego trofeum na Starym Kontynencie. Z drugiej strony, dla Juventusu Turyn, który chce podkreślić jak najmocniej swój powrót do Ligi Mistrzów, będzie to najważniejszy sprawdzian, mający dać odpowiedź na pytanie, ile tak naprawdę znaczy na arenie europejskiej.

• „Juve nie przegra z nami znów 1:4”

Andreas Jung, wiceprezes zarządu drużyny z Monachium nie był przesadnie zadowolony z wyniku losowania ćwierćfinałów LM. Jego klub spotka się z mistrzami Włoch, z którymi na sześć dotychczasowych starć, wygrał dwa.