Pastore po indywidualnej akcji pakuje piłkę do bramki!

Alba wywalczył rzut rożny.

Obie ekipy bez zmian.

46'

Wracamy do gry!

Niebawem początek drugiej części spotkania. Przypomnijmy, że obecny rezultat daje awans gospodarzom.

Rywale w akcji.

mecz

PSG miało doskonałe wręcz okazje bramkowe. Barcelona może się zrewanżować, wszak niewykorzystane sytuacje lubią się mścić.

Prawdopodobnie na murawie po przerwie pojawi się także Leo Messi.

Lavezzi nie radzi sobie najlepiej. Możliwe, że Ancelotti zdecyduje się już na zmiany.

Do przerwy remis. Jak wrażenia?

45+1'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Doliczona jedna minuta do regulaminowego czasu gry.

43'

Ibra z wolnego tylko w mur.

42'

Adriano fauluje Lucasa, nie zagra w następnym meczu.

41'

Fàbregas z dystansu. Uderzenie niecelne.

40'

Ibra na spalonym, mogło być 1:0 dla gości.

38'

Villa za wysoko...

Jakiś uraz Jalleta, musi na chwilę opuścić boisko.

35'

Villa próbował uderzenia z ostrego konta, bez korzyści dla zespołu.

34'

Alex najwyżej wyskoczył, lecz nie zdołał skierować piłki do siatki.

33'

Lucas obija obrońcę Barcy i wywalczył rzut rożny.

Pół godziny gry za nami. Barca 62% posiadania piłki, jednak to PSG było bliższe strzelenia bramki.

28'

Co za okazja! Ibra w pole karne, Lucas strzela głową, a Valdés broni.

24'

Lavezzi marnuje doskonałą sytuację! Trafia prosto w Valdésa...

21'

Pedro w boczną siatkę!

20'

Lavezzi za mocno podaje w pole karne do Lucasa i ponownie strata.

19'

Lucas znowu uderza z dystansu i znowu niecelnie.

Dużo strat po stronie PSG.

15'

Lavezzi za mocno uderza.

14'

Lucas z dystansu, Valdés pewnie łapie piłkę.

13'

Ostro potraktowany Lucas, sędziowie uważają, że nie było faulu.

12'

Iniesta zdecydowanie za wysoko.

12'

Barcelona ciągle w natarciu.

Paryżanie nie wyglądają póki co przekonująco. Dużo nerwowości wkrada się w ich poczynania.

8'

Iniesta zablokowany, tylko rzut rożny.

5'

Błąd Thiago Silvy. Znów rzut wolny dla gospodarzy. Tylko w mur.

5'

Pedro na spalonym. Gdyby nie to, mogło być 1:0.

4'

Lavezzi traci szansę na zdobycie gola.

3'

Lavezzi prosto w Valdesa.

2'

Xavi obok bramki!

1'

Fabregas faulowany. Znakomita okazja dla Barcy z rzutu wolnego.

1'

Zaczynamy!

Hymn Ligi Mistrzów...

Zawodnicy wychodzą już na murawę.

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem zaglądamy do szatni Barcelony...

Barca

Ancelotti twierdzi, że nie martwi się przed spotkaniem. Według niego to będzie wspaniała noc i niesamowite widowisko. Podzielacie jego zdanie?
PSG

Faworytem dzisiejszego meczu jest oczywiście Barcelona. Ale czy PSG pokusi się o niespodziankę?

PSG: Sirigu, Thiago Silva, Alex, Maxwell, Jallet, Verratti, Pastore, Thiago Motta, Lucas, Lavezzi, Ibrahimović. Rezerwowi: Douchez, Sakho, Armand, Van der Wiel, Chantôme, Beckham, Gameiro.

Barcelona: Víctor Valdés, Daniel Alves, Piqué, Jordi Alba, Adriano, Fàbregas, Xavi Hernández, Iniesta, Busquets, Villa, Pedro Rodríguez. Rezezwowi: Pinto, Bartra, Montoya, Thiago Alcántara, Song, Alexis Sánchez, Messi.

Newsy związane z tym meczem:

• Remis na Camp Nou, Barcelona w półfinale!

W meczu rewanżowym ćwierćfinału Ligi Mistrzów, FC Barcelona zmierzyła się z Paris Saint-Germain. Pojedynek na Camp Nou zakończył się remisem 1:1, jednak to FC Barcelona zapewniła sobie awans do półfinału tych rozgrywek. Wynik spotkania otworzył Javier Pastore, gola wyrównującego zdobył Pedro Rodriguez.

Dosyć niespodziewanej wypowiedzi przed meczem z Barceloną udzielił Thiago Silva, obrońca Paris Saint-Germain. Brazylijczyk stwierdził, że chciałby kiedyś zostać piłkarzem klubu ze stolicy Katalonii.

• „Pokażemy Barcelonie, że nie wszystko jest oczywiste"

Po remisie 2:2 w Paryżu, Barcelona jest w lepszej sytuacji przed rewanżem z Paris Saint-Germain. Javier Pastore zapowiada jednak, że jego zespół zaskoczy wielkiego rywala.

Wtorkowe spotkania dostarczyły kibicom niezapomnianych wrażeń. Pozostaje wierzyć, że pozostałe dwa mecze, a w szczególności starcie Barcelony z PSG będą równie emocjonujące.

Już we wtorek i środę kibiców piłkarskich czekają niesamowite emocje związane z rewanżowymi spotkaniami 1/4 Ligi Mistrzów. Od kilku lat możecie śledzić zmagania najlepszych piłkarskich rozgrywek w Multikinie.