Rozpoczęcie meczu:22.10.2013, 20:45 Stadion:Stadio Giuseppe Meazza "San Siro", Mediolan
Grupa i kolejka:Grupa H, kolejka #3 Arbiter:Felix Brych
Widzów:55 000 Polub:

Relacja tekstowa:

92'

Koniec meczu! Po interesującym spotkaniu wynik końcowy to 1-1.

90'

Mexes wybija piłkę na rzut rożny, z którego nic nie wynika dla podopiecznych Martino.

87'

Rzut wolny dla Barcelony. Do bramki Amelii jakieś 25 metrów. Messi trafia w mur.

86'

Przewaga Barcelony.

81'

Żółta kartka dla Fabregasa.

81'

Muntari w porę zablokowany przez obrońców Blaugrany! Jednak Felix Brych nie dostrzegł  wcześniej spalonego Ghańczyka, na szczęście pomyłka sędziego bez konsekwencji.

80'

Zmiana również w Barsie. Pedro za Neymara. Słaby występ Brazylijczyka.

79'

Andrea Poli zmienia Birsę. Limit zmian wykorzystany przez szkoleniowca Milanu.

77'

Muntari otrzymuję żółtą kartkę, za faul na Sergio Busquetsie.

74'

Pierwsza zmiana Gerardo Martino. Za Alexisa, na boisku zameldowuje się Fabregas.

Przewaga Barcelony w posiadaniu piłki - 64% do 36%.

73'

Alves fauluje Constanta, uniemożliwiając szybki kontratak gospodarzom.

70'

Kolejna zmiana w Milanie, za Kakę wchodzi Urby Emanuelson.

69'

Adriano łapie się za głowę, po tym jak zmarnował świetną sytuację.

67'

Cóż za sztuczka techniczna Montolivo! kapitan Milanu podaje do Constanta, który strzela dobrych parę metrów od słupka bramki strzeżonej przez Victora Valdesa.

63'

Pierwsza zmiana w Milanie! za Robinho pojawia się.. Mario Balotelli!

58'

Pressing Milanu, jednak obrona Barcelony wychodzi bez zarzutu.

55'

Wydawało się, że Kaka stanie przed wyborną okazją, jednak gubi się w dryblingu.

54'

Świetna interwencja Amelii, który blokuje strzał Iniesty! potem parę chwil później pewnie chwyta piłkę po strzale Xaviego.

51'

Robinho marnuje wyśmienitą sytuację!

48'

Rzut wolny w okolicach pola karnego gospodarzy. Zdaniem niemieckiego arbitra, Neymar został nieprzepisowo zatrzymywany przez Valtera Birsę.

47'

Milan zaczął ze sporym animuszem.

46'

Przed nami druga połowa piłkarskiego spektaklu na San Siro!

Za nami trzy kwadranse ciekawej połowy i miłych niespodzianek. Milan miał być słaby, jednak gra całkiem przyzwoicie. Kakę wysyłano na emeryturę - w tym meczu to twierdzenie mija się z prawdą, Brazylijczyk rozgrywa bardzo dobre zawody. Kibice Barcelony mogą mieć  lekkie pretensje do Neymara..

46'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Neymar! piłka po jego uderzeniu nieznacznie mija lewy słupek bramki strzeżonej przez Marco Amelię.

43'

Świetna interwencja Zapaty! kto wie, gdyby nie on, być może Leo Messi miałby olbrzymią szansę strzelić swojego drugiego gola w tym spotkaniu.

40'

Brzydki faul Riccardo Montolivo na Neymarze. Włoch ukarany żółtą kartką.

39'

Kontra Milanu, lecz Kaka zostaje powstrzymany przez jednego z graczy Barcy.

35'

Bardzo niecelny strzał Neymara.

33'

Alexis Sanchez fauluje Kakę. Felix Brych bez wahania wyjmuje żółty kartonik dla gracza Barcelony. Rzut wolny dla Milanu z ok 25 metrów, jednak Birsa źle zagrywa piłkę w pole karne gości.

31'

Szereg podań w środkowej strefie boiska wymienionych przez Hiszpanów.

28'

Rzut rożny dla Milanu. Niepewne wyjście Valdesa, jednak Mexes nie strzela gola. Doskonała okazja dla podopiecznych Allegriego!

24'

I mamy wyrównanie! Messi! w tym wypadku zawiniła obrona Włochów, pozostawiając bez opieki Argentyńczyka. Asystę przy tym golu zaliczył Iniesta.

22'

Alves na spalonym.

19'

Rzut wolny dla Blaugrany, który kończy się nieudaną próbą, bezpośredniego strzału Messiego.

16'

Milan świetnie wychodzi spod pressingu Katalończyków.. ach, gdyby Montolivo się nie poślizgnął, byłby w świetnej sytuacji do podwyższenia wyniku.

15'

Bardzo nieudana wrzutka Daniego Alvesa.

14'

Barcelona rozgrywa piłkę w okolicach 20-30 metra od bramki gospodarzy, którzy grają jednak bardzo uważnie w defensywie.

9'

GOL!!! błąd Mascherano, Kaka przejmuje piłkę i wykłada piłkę jak na tacy, dla nadbiegającego Robinho. Świetny początek Milanu.

7'

Piłka w bramce gości! Jednak spalony Muntariego.

3'

Zagrożenie oddalone spod bramki Barcelony. Po pierwszych minutach widzimy, że Włosi nie będą ograniczać się tylko do defensywy.

2'

Pierwszy korner dla Milanu.

1

Barcelona zaczyna.

Przed nami hymn Ligii Mistrzów.

Milan - Amelia, Mexes, Zapata, Abate, Constant, Muntari, Birsa, Montolivo, De Jong, Robinho, Kaka

Barcelona - Valdes, Pique, Mascherano, Adriano, Alves, Xavi, Iniesta, Busquets, Alexis, Messi, Neymar

Witam, mam przyjemność poprowadzić dzisiejszą relację wielkiego hitu - AC Milan vs. FC Barcelona. Dla Włochów będzie to doskonała okazja do rewanżu na Blaugranie, za wyeliminowanie z dwóch kolejnych edycji Ligi Mistrzów. W poprzednim sezonie "Rossoneri" odpadli z Barceloną już w 1/8 finału, a rok wcześniej w ćwierćfinale.