Rozpoczęcie meczu:19.03.2014, 20:45 Stadion:Old Trafford, Manchester
Kolejka:1/8 finału #2 Arbiter:Björn Kuipers

Relacja tekstowa:

koniec

Po meczu. United powtarzają sukces sprzed 30 lat!

koniec

Jedni i drudzy nerwowo patrzą na zegarek. Ostatnie minuty meczu. 5 minut doliczonych.

95'

Koniec!!! Manchester wygrywa z Olympiakosem 3-0, i to Anglików zobaczymy w ćwierćfinale.

90'

Fellaini za kontuzjowanego Van Persiego.

90'

Ferdinand dostaje żółtą kartkę.

90'

Marcano ukarany żółtą kartką.

84'

Rooney strzela obok bramki.

82'

Vergos za Fustera.

82'

Fletcher za Welbecka.

79'

Prawdziwa nawałnica pod bramką United! Świetnie dysponowany De Gea.

77'

Young zmienia Valencię.

76'

Strzał z dystansu Campbella niecelny. Złe wykończenie.

74'

Paulo Machado zmienia Salino.

70'

Korner dla gospodarzy.

72'

Olympiakos z minuty na minuty coraz bardziej naciera..

66'

Kolejna dobra akcja Greków. Strzał Fustera pewnie łapie De Gea.

63'

Ależ huknął z woleja Dominguez!

62'

Żółta da Salino. Głupie zachowanie Brazylijczyka.

61'

Żółta kartka dla Evry.

60'

Jones bardzo niecelnie.

59'

Korner dla Anglików.

57'

Valdez zmienia Pereza.

trzecia

Trzecia. Szalenstwo na trybunach. Głos już stracilem

55'

Bardzo groźnie uderzał Dominguez z wolnego. Rykoszet.

52'

3-0 dla Manchesteru! Robin Van Persie zalicza hat-tricka.

50'

Rzut wolny z dogodnej odległości dla gospodarzy.

49'

Strzał Pereza, bardzo niecelny. Niezła wrzutka Salino.

48'

Gospodarze cały czas przy piłce.

46'

Początek drugiej połowy! Miejmy nadzieję, że będzie równie ciekawa co pierwsza.

Druga

45'

Koniec pierwszej połowy! Fantastyczne emocje na Old Trafford.

45'

2-0 dla Manchesteru!!! Swojego drugiego gola zalicza Robin Van Persie, po asyście Rooneya! Straty odrobione.

43'

Korner dla Olympiakosu.

40'

Kapitalna akcja Olympiakosu!!! Jak to nie wpadło??? Dwie stuprocentowe sytuacje w ciągu kilku sekund.

38'

Jak narazie spokojniejsze minuty.

34'

Od rzutu rożnego gospodarze.

27'

Korner dla Greków.

Karny

Jeden siedzi .

25'

I mamy 1-0!!! Robin Van Persie pewnie wykorzystuje rzut karny.

23'

Rzut karny dla Anglików!

19'

Manchester zamknął gości na ich własnej połowie.

18'

Najlepsza sytuacja Anglików! Rooney trafia w słupek!

14'

Korner dla MU.

15'

Hernan Perez niewykorzystuje okazji na zdobycie gola, po znakomitej akcji Campbella.

11'

Świetna okazja dla Manchesteru! Trochę więcej szczęścia a gospodarze prowadziliby 1-0. Błąd Holebasa.

10'

Kartka za kartką. Żółta dla Carricka.

10'

Kolejna żółta kartka dla Greków. Tym razem ukarany Dominguez.

8'

Po pierwszych minutach, można śmiało stwierdzić, że Olympiakos nie przyjechał się tu bronić.

6'

Strzał Rooneya piąstkuje Roberto.

6'

Żółta kartka dla Manolasa, za faul na Van Persim.

4'

Niewiele brakowało, a centra Holebasa zostałaby zakończona strzałem gości.

2'

Rzut wolny dla Greków. Około 25 metrów od bramki Anglików.

1'

Zaczynamy! Czy Manchester zdoła odrobić straty z pierwszego meczu?

Zespoły już są na murawie stadionu Old Trafford. Przed nami hymn Ligi Mistrzów.

Taktyka

Ustawienia taktyczne obydwu drużyn.

Rozgrzewka

No chłopaki już na rozgrzewce.

Składy:

Man. Utd Manchester United: De Gea - Rafael, Evra, Jones, Ferdinand, Giggs, Carrick, Valencia, Rooney, Welbeck, Van Persie.

ławka rezerwowych: Lindegaard, Young, Fletcher, Kagawa, Fellaini, Januzaj, Hernandez.

Olympiacos Olympiakos: Roberto - Maniatis, Holebas, Manolas, Marcano, Leandro Salino, N'Dinga, Perez, David Fuster, Campbell, Dominguez.

ławka rezerwowych: Megyeri, A. Papadopoulos, Bong, Paulo Machado, Samaris, Valdez, Vergos.

Stadion

Przyznam się, że tak wysoko na tej trybunie jeszcze nie siedzialem ale przegląd pola jest niesamowity. Obie ekipy juz na stadionie. Sztab gosci jak widać sprawdza boisko. Czekamy na rozgrzewkę

Old Trafford

Już na Old Trafford. Kibice obu drużyn już gotowi. Wbijam i ja do środka.

Tu Paweł - jeszcze nie z Old Trafford, ale właśnie wychodzę z domu. Pogoda bardzo fajna, aktualnie 12 stopni i świeci słońce (jeszcze). Zapraszam na relację także na nasz profil fb!

Miło mi, poinformować was, że na stadionie Old Trafford, będzie obecny jeden z członków naszej redakcji - Paweł!

Niezwykle ciekawie zapowiada się rewanżowa konfrontacja Manchesteru United i Olympiakosu Pireus w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zdecydowanie bliżej awansu do ćwierćfinału, dzięki wygranej przed własną publicznością są Grecy, ale Czerwone Diabły zrobią wszystko, aby odrobić straty.

Prowadzony przez Davida Moyesa Manchester United w niczym nie przypomina drużyny z poprzednich sezonów. Niemniej jednak, przed rozpoczęciem rywalizacji w dwumeczu z Olympiakosem, to Czerwone Diabły były uznawane za faworyta do awansu do ćwierćfinału. Po pierwszym meczu w Grecji, obie drużyny zamieniły się jednak rolami.

Drużyna Michela przed własną publicznością zagrała bardzo odważnie i świetnie wypunktowała rywala z Wysp. W pierwszej połowie prowadzenie dla Olympiakosu uzyskał Alejandro Dominguez, a w drugiej części meczu na 2:0 podwyższył Joel Campbell. Manchester United nie potrafił w żaden sposób odpowiedzieć i przed rewanżem na Old Trafford znajduje się w bardzo trudnej sytuacji.