Ibrahimovic myli się w dogodnej sytuacji. Nie ma gola.

Nieprzyjemny strzał Castro, broni z trudem Sirigu.

55'

Bayer blisko wyrównania! Sirigu wykazuje się fenomenalną interwencją.

53'

Lavezzi strzela swojego pierwszego gola w obecnej edycji Ligi Mistrzów! Asystę zalicza Digne. 2-1 dla PSG.

52'

Can otrzymuje żółtą kartkę.

49'

Derdiyok ukarany żółtą kartką.

46'

Początek drugiej połowy. Czy zobaczymy więcej goli?

45'

Ostatni gwizdek sędziego w pierwszej odsłonie tego meczu. Jak narazie 1-1. Bayer prezentuje się o wiele lepiej niż 3 tygodnie temu.

43'

Rabiot decyduje się na strzał z dystansu - bez skutku.

42'

Gracze Bayeru wyraźnie spuścili z tonu. Nie są już tacy ruchliwi i agresywni jak w pierwszych minutach meczu.

38'

Znakomita szansa Cavaniego! Górą kolejny raz Leno.

34'

Sporo niedokładności i strat w poczynaniu obydwu zespołów. Słabszy fragment meczu.

28'

Sirigu broni rzut karny wykonywany przez Rolfesa!

28'

Żółta kartka dla Jalleta. Rzut karny dla Bayeru!

22'

Francuzi kontrolują przebieg meczu.

18'

Kolejny błąd defensywy niemieckiej i Cavani trafia w poprzeczkę!

17'

Jak narazie, na Parc Prince ogladamy dobry mecz.

13'

Mamy wyrównanie! Gola po stałym fragmencie gry strzela głową Marquinhos!

12'

Ibrahimovic wychodzi sam na sam z Berndem Leno, lecz górą bramkarz gości.

9'

Narazie gra gospodarzom nie klei się.

6'

Niespodziewany gol dla Bayeru! Świetną centrę Donatiego, wykańcza strzałem głową Sam.

3'

Dobry strzał Cana z dystansu! Rzut rożny dla Bayeru.

2'

Spotkanie toczy się jak narazie w dosyć leniwym tempie, przy piłce ciągle PSG.

1'

Pierwszy gwizdek! Oczekujemy dobrego spotkania. Przy piłce jako pierwsi Francuzi.

Przed nami hymn Ligi Mistrzów.

Składy na dzisiejszy mecz:

Leverkusen: Leno, Wollscheid, Guardado, Ömer Toprak, Donati, Reinartz, Rolfes, Can, Sam, Castro, Derdiyok

ławka rezerwowych: Lomb, Boenisch, Hilbert, Wagener, Son Heung-Min, Kiessling, Brandt.

Paris: Sirigu, Thiago Silva, Marquinhos, Digne, Jallet, Cabaye, Rabiot, Pastore, Cavani, Ibrahimović, Lavezzi

ławka rezerwowych: Douchez, Camara, Alex, Maxwell, Ménez, Thiago Motta, Lucas.

Bayer Leverkusen w środowy wieczór zmierzy się na Parc des Princes z Paris Saint-Germain. Aptekarze zagrają jednak nad Sekwaną tylko o honor, bo mało kto wierzy, że uda im się odrobić czterobramkową stratę z pierwszego meczu.

• Blanc niezadowolony z braku agresji PSG

Laurent Blanc, szkoleniowiec Paris Saint-Germain, krytykuje swoich zawodników za zbyt małą agresję w grze. Za punkt zwrotny spotkania wskazuje natomiast bramkę dla Bayeru autorstwa Sidneya Sama.

Zdaniem trenera Bayeru Leverkusen, Samiego Hyypii, jego podopieczni zaprezentowali się w meczu z Paris Saint-Germain z bardzo dobrej strony i po środowej potyczce z Francuzami nie mają się czego wstydzić.

Christophe Jallet przyznaje, że pierwsza połowa meczu z Bayerem w wykonaniu PSG była jedną z gorszych w tym roku, a strzelec gola dla Francuzów, Marquinhos, nie ukrywa, iż spotkanie było dla niego bardzo udane.

Bayer Leverkusen przegrał w rewanżowym starciu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain 1:2, ale piłkarze tego nie ukrywają, że marzenia o awansie dalej zaprzepaścili w pierwszym meczu z paryżanami.

Nikt nie spodziewał się, że Bayer z marszu przystąpi do ataku. Nic to jednak nie zmieniło. Niemiecki klub pożegnał się z Ligą Mistrzów po dobrym spotkaniu.

Paryż z radością wyczekuje starcia z Niemcami. Historia zwariowała? Bynajmniej. Po prostu Niemcy są mało niemieccy, a i we Francuzach ciężko się tej francuskości dopatrzyć.