Gol!!! Nemanja Vidic strzela gola głową po dośrodkowaniu Rooneya!!!

Jak narazie Bayern nie narzuca tempa z pierwszej połowy.

Kagawa zmienia Giggsa.

46'

Początek drugiej połowy!

45'

Koniec pierwszej połowy! 0-0, Bayern dominuje w posiadaniu piłki, jednak najlepszą szansę na strzelenia gola miał Manchester.

45'

Korner dla MU.

40'

Fenomenalne podanie Rooneya psuje Welbeck! W sytuacji sam na sam górą Neuer.

35'

Korner dla gości.

31'

Niesygnalizowany strzał Robbena zza pola karnego! Świetnie broni De Gea.

26'

W dalszym ciągu Anglicy nie mogą wyjść z własnej połowy.

20'

Manchester coraz bardziej cofa się wgłąb własnego pola karnego.

17'

Pachnie golem dla Bayernu.

15'

Żółta kartka dla Valencii.

15'

Posiadanie piłki: Bayern 70%-30% Manchester

13'

Rzut rożny dla Niemców.

8'

Strzał Robbena mija prawy słupek bramki De Gei o 1.5 metra.

7'

Bayern cały czas przy piłce. Manchester czeka na kontrę.

3'

Welbeck strzela gola! Nie... za wysoko podniesiona noga przez Anglika i siędzia nie uznaje gola!

1'

Zaczęli!

Obydwa zespoły na murawie stadionu Old Trafford. Przed nami hymn Ligi Mistrzów.

stadion

Obecnie mamy 12 stopni Celsjusza i 68% wilgotność powietrza.

Znamy składy wyjściowe Manchesteru i Bayernu:

Bayern:

Neuer, Rafinha, Boateng, Lahm, Ribéry, Martínez, Robben, Müller, Alaba, Schweinsteiger, Kroos

Ławka rezerwowych: Starke, Van Buyten, Shaqiri, Götze, Højbjerg, Mandžukić, Pizarro.

Manchester United:

De Gea, Jones, Ferdinand, Vidić, Büttner, Giggs, Carrick, Valencia, Fellaini, Rooney, Welbeck

Ławka rezerwowych: Lindegaard, Nani, Young, Fletcher, Kagawa, Januzaj, Hernández.

Triumfator poprzedniej edycji Ligi Mistrzów - Bayern Monachium, zmierzy się w ćwierćfinale rozgrywek z Manchesterem United. Choć Bawarczycy są faworytami do awansu, czeka ich niełatwa przeprawa na Old Trafford.

Niewiele brakowało, a Czerwone Diabły odpadłyby już w poprzedniej rundzie Ligi Mistrzów. Drużyna Davida Moyesa przegrała dwoma bramkami w Pireusie i tylko dzięki znakomitej postawie w rewanżu (3:0), uratowała awans do najlepszej ósemki Starego Kontynentu. Kilka tygodni temu na Wyspach Brytyjskich gościli piłkarze Bayernu, którzy wyeliminowali w 1/8 finału Arsenal. Zespół Pepa Guardioli wygrał już pierwsze spotkanie w Londynie (2:0), dlatego rewanż w Monachium był jedynie formalnością.

• Sensacja? United – Bayern 1:1

Miał być pogrom i lekcja futbolu – była zaskakująco dojrzała postawa zespołu Davida Moyesa i nieoczekiwany remis. Manchester stać na tryumf w Monachium i niespodziankę na miarę zwycięstwa Interu nad Barceloną w 2010 roku?

Manchester United ma przed sobą ciężki orzech do zgryzienia. W 1/4 finału Ligi Mistrzów muszą zmierzyć się z Bayernem Monachium, który ma spore szanse na obronę tytułu najlepszej drużyny w Europie.