Rozpoczęcie meczu:03.11.2015, 20:45 Stadion:Stadion im Borussia-Park, Mönchengladbach

• Remis Juventusu w Niemczech, czerwona kartka dla Hernanesa

Ekipy Borussi Moenchengladbach i Juventusu, podobnie jak przed dwoma tygodniami, podzieliły się punktami. Widowisko trzymało w napięciu, ale w 53 minucie goście musieli sobie radzić bez Hernanesa, którego sędzie wyrzucił z boiska. Od tej chwili „Bianconeri" zamurowali dostęp do swojej bramki i ograniczali się do kontrataków.

Piłkarska Liga Mistrzów wraca po dwutygodniowej przerwie na europejskie boiska. W ramach czwartej kolejki w szranki ze sobą staną drużyny Borussi Moenchengladbach i Juventusu oraz Sevilli i Manchesteru City. Po tej rundzie ekipa Maxa Allegriego może już sobie zapewnić awans do fazy pucharowej. Aby tak się stało, „Juve” musi zwyciężyć w Niemczech, a także liczyć na wygraną „Obywateli” w Andaluzji.