• 70 Posiadanie piłki 30

Newsy związane z tym meczem:

• Wypowiedzi trenerów po meczu Bayern Monachium – Juventus FC

Oto co mieli do powiedzenia Josep Guardiola i Massimiliano Allegri:

W dzisiejszym meczu rewanżowym 1/8 finału, Bayern ograł mistrza Włoch 4:2. Po 90 minutach było jednak 2:2. Ten wynik nie premiował żadnej z drużyn, w związku z tym do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Podczas której Bayern zdobył dwa gole i ostatecznie awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Juventus Turyn znajduje się w fatalnej sytuacji kadrowej przed rewanżowym meczem 1/8 finału Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Mimo to kapitan Włochów, Gianluigi Buffon wierzy, że jego drużyna upora się z tym problemem.

Faworyt kontra poprzedni finalista. Starcie Bayernu Monachium z Juventusem spokojnie mogłoby mieć miejsce dopiero w finale tegorocznej Ligi Mistrzów. Kibice z niecierpliwością czekają na mecz, który z pewnością dostarczy nam wielkich emocji.

Jedną z najciekawiej zapowiadających się par 1/8 finału Ligi Mistrzów, jest bez wątpienia pojedynek Juventusu z Bayernem Monachium. Obie drużyny wyraźnie nie miały szczęścia w losowaniu, choć większe pretensje mogą mieć do siebie piłkarze „Starej Damy”, którzy przegrali ostatni mecz w Sevilli i tym samym stracili pierwsze miejsce na rzecz Manchesteru City.