Rozpoczęcie meczu:12.04.2016, 20:45 Stadion:Estadio Santiago Bernabeu, Madryt
Kolejka:Ćwierćfinały #2 Arbiter:Viktor Kassai
Widzów:- Polub:

Relacja tekstowa:

Znakomite spotkanie! Real szósty raz z rzędu w półfinale. Zaskoczenie? Tylko patrząc na wynik w Niemczech. Madrytczycy wypełnili swój obowiązek. Wolfsburg walczył, próbował - nie starczyło sił. Mieli wprawdzie swoje okazje, ale nie wykorzystali ich. Ronaldo w fenomenalnej formie dzisiaj! Czy to oznacza powrót do gry nie tylko o trofeum LM, ale i o pierwsze miejsce w La Liga? Jeśli będą grali tak, jak dzisiaj - wszystko jest możliwe.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na jutrzejsze spotkania!

KOOOOONIEC! KONIEC SPOTKANIA I PIĘKNEGO SNU WOLFSBURGA!

90+2

Boisko opuszcza Modrić, w jego miejsce melduje się Varane!

90+1

Vieirinha z żółtym kartonikiem!

Arbiter dolicza 3 minuty!

90

Bale! Broni ponownie Benaglio!

88

Wolfsburg stara się, ale piłkarze Realu Madryt są w gazie, nie wygląda, jakby mieli się zatrzymać!

86

Jese! Fantastycznie broni Diego Benaglio!

85

Dante ukarany.

84

Ramos wykopuje piłkę poza boisko. Zmiana w zespole Królewskich. Jese za Benzemę.

82

Pech Kroosa i od bramki Navas.

Czy ktoś go zatrzyma?

81

Broni Diego Benaglio!

81

Przyblokowani zawodnicy Wilków i kontra Realu!

80

Ronaldo ukarany żółtą kartką.

80

Ostatnia zmiana! Bas Dost za Joshuę Guilavogui!

77

Real Madryt GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ON TO ZROBIŁ! RONALDO Z HATTRICKIEM! CO ZA MECZ! FENOMENALNIE! JEST 3:0 I WOLFSBURG W POWAŻNYCH TARAPATACH!

76

Faulowany Modrić! Luiz Gustawo otrzymuje żółtą kartkę!

73

Kolejna wymuszona zmiana u gości. Caligiuri za Henrique.

...wysoko ponad bramką

73

Benzema ponad bramką.

71

Problem Bruno Henrique, leży na murawie zawodnik gości.

67

Vieirinha! Niecelny strzał, ale niezła akcja!

66

NIE MA BRAMKI! PROTESTUJĄ GRACZE REALU! CO TU SIĘ STAŁO?

65

Benzema, jednak jego dośrodkowanie zablokowane. Rzut rożny.

61

Golkiper Wolfsburga piąstkuje, próba wyjścia z kontrą, ale tłumią Królewscy.

60

Benzema, Modrić i o mało co nie skończyło się to samobójczą bramką! Broni Benaglio!

59

Modrić nie opanował piłki, wrzut z autu dla Wilków.

58

Bale! Niecelnie, ponad bramką.

57

Ronaldo w mur i rzut rożny.

56

Faulowany Toni Kroos przed polem karnym Wilków. Będzie rzut wolny.

56

Ronaldo wszedł w pole karne jak nóż w masło, ale przewrócił się. Wciąż jednak Królewscy przy piłce.

54

Ramos wywalczył znakomicie piłkę, ale beznadziejnie wrzucił ją w pole karne. Benaglio od bramki.

52

Ładna akcja, ale niecelnie kończy ją Schurrle.

51

Nieudana próba kontrataku Wolfsburga.

Vieirinha na rzut rożny

50

Niepotrzebnie Vieirinha, nieporozumienie i dziecinnie łatwo wywalczony rzut rożny.

50

Za mocno Guilavogui. Aut.

49

Fauluje Bale. Zaczną goście ze swojego pola karnego.

48

Kroos w pole karne, kolejny rzut rożny dla drużyny z Madrytu.

48

Ponownie korner dla gospodarzy.

48

Nie zdążył Gareth Bale do piłki w polu karnym, rożny dla Realu.

47

Piłka odebrana Maxowi Kruse w polu karnym Królewskich.

46

Vieirinha niecelnie, przy piłce Real.

46

Rozpoczyna się druga połowa!

Dzieje się na stadionie Realu! Dwa szybkie uderzenia Ronaldo osłabiły Wilki, ale drużyna z Bundesligi pod koniec zregenerowana (chociaż bez Draxlera) przyspieszyła i stworzyła sobie kilka groźniejszych szans. Gospodarze mimo wszystko nie odpuszczą. Jeszcze wiele może się stać w tym meczu! Póki co czeka nas dogrywka! Zapraszamy na drugą część spotkania po przerwie!

45+3

BENZEMA! Strzał zablokowany i sędzia kończy pierwszą połowę spotkania!

Sędzia dzisiejszego spotkania bardzo dobrze prowadzi zawody

45+2

Żółta kartka dla Arnolda!

45+2

2 szybkie ataki, najpierw gospodarze, potem goście, ale oba zatrzymane!

45

Bale na ziemi, ale czysta interwencja, nie ma rzutu wolnego. Chwilę później Marcelo na spalonym.

42

Rodriguez na ofsajdzie.

42

Carvajal blokuje strzał Schurrle!

40

Nieporozumienie zawodników Wolfsburga i aut dla gospodarzy.

39

Źle wykonany korner, goście utrzymali się przy piłce, ale akcja zakończyła się autem dla podopiecznych Zidane'a.

38

BRUNO HENRIQUE! Niecelnie i rzut rożny!

37

Niecelna główka Bale'a po rzucie wolnym.

35

Fauluje Vieirinha, powalony Marcelo.

35

Mały problemy w defensywie po stronie Królewskich, ale od bramki zacznie Navas.

34

Rzut rożny dla gości! Ależ uderzenie Gustavo!

33

Znakomita piłka w pole karne gospodarzy! Przyciskają trochę Wilki!

Źródło UEFA.com

33

Bale w pole karne, piłka trafiła obrońcę gości! Blisko!

32

Juliana Draxlera zmienia Max Kruse.

31

Niedobra informacja dla Wolfsburga, będzie zmiana! Uraz Draxlera.

29

Niedokładne zagranie Rodrigueza. Kontra Realu, Dante uratował.

29

Przerwany kontratak podopiecznych Heckinga. Później strzał Benzemy broni ich golkiper.

28

Henrique na spalonym, pilnował go Ramos.

28

Benzema ponownie na spalonym.

Tak strzelał Ronaldo swojego drugiego gola w dzisiejszym meczu

27

Cierpliwie budowali akcję goście, ale zakończona została słabym strzalem Luiza Gustavo wprost w ręce golkipera.

26

Benzema przed szansą, fantastycznie zagrana do niego piłka, ale na spalonym napastnik gospodarzy.

25

Błąd Naldo, wrzut z autu dla Królewskich!

24

Navas na 2 razy, ale łapie piłkę. Piłka leciała na dalszy słupek, Naldo miał szansę na strzał, ale nie dotarła do niego piłka.

23

Draxler faulowany przez Carvajala i rzut wolny dla zranionych Wilków!

22

Przecięte zagranie do Ronaldo.

21

Po rzucie wolnym ogwizdana pozycja spalona Naldo.

20

Draxler faulowany.

18

Bale na spalonym! Nie odpuszcza Real!

17

Real Madryt GOOOOOOOL GOOOOOL GOOOOOL! 2:0! RONALDO! CO SIĘ DZIEJE?! HISZPANIE BUDZĄ SIĘ I WSZYSTKO JEST MOŻLIWE! SZOK!

17

Ponownie blisko Ronaldo! Fantastyczna interwencja obrońcy! Rożny!

16

Real Madryt GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! RONAAAAAAAAALDO! 1:0 DLA GOSPODARZY! KIBICE ZADOWOLENI! 14. TRAFIENIE W LIDZE MISTRZÓW PORTUGALCZYKA!

14

Dante skutecznie oddala piłkę.

14

Piłka odebrana Ronaldo przez Gustavo, czysto.

12

Marcelo za pole karne, Kroos nie trafia w piłkę! Chwilę później piłka w rękach Benaglio.

12

Benzema, Marcelo, obrońca gości i rzut rożny!

11

Seria główek podopiecznych Zidane'a i piłka trafia w ręce Navasa.

8

Rodriguez blokuje groźny strzał ze strony gospodarzy!

7

Przerwany groźny atak Madrytczyków, ale odzyskali piłkę.

6

Ramos główką i poprzeczka!

6

Próba dośrodkowania Kroosa, rożny dla Realu.

5

Próba Realu.

4

Przecięte podanie Kroosa, przecięte jednak przez zawodnika Wilków. Nieudane wyjście gości.

3

Ramos wytrzymał nacisk atakującego zawodnika gości. Złapał piłkę Navas.

3

Od bramki Benaglio.

1

Szybko zaczął Real, ale Benzema na spalonym.

1

Zaczynamy!

Viktor Kassai arbitrem dzisiejszego spotkania! Za kilka chwil ruszamy!

Piłkarze już na murawie Estadio Santiago Bernabeu! Rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów!

Arnold, Benaglio, Caligiuri, Vieirinhia oraz Gustavo - to zawodnicy Wilków, którzy nie zagrają w następnym spotkaniu w przypadku otrzymania żółtej kartki. Po stronie gospodarzy są to Casemiro, Danilo oraz Ramos.

Tak prezentują się składy obu drużyn:squads

Real Madryt wrócił do gry o mistrzostwo Hiszpanii, czy podniosą się też w rozgrywkach Ligi Mistrzów? Wyeliminowanie drużyny z Niemiec podniosłoby morale zawodników i zagrzałoby ich do walki. Będzie się działo!

Tak przywitali Real Madryt ich wierni kibice!busrm

Buenos dias! Czy Wilki dzisiaj dopną swego i wyrzucą Galaktycznych z Champions League? Do rozpoczęcia spotkania pozostało zaledwie 20 minut!