Rozpoczęcie meczu:04.05.2016, 20:45 Stadion:Estadio Santiago Bernabeu, Madryt
Kolejka:Półfinały #2 Arbiter:Damir Skomina
Widzów:- Polub:

Relacja tekstowa:

Już teraz zapraszamy na Madrycki finał, a póki co zostaje się pożegnać. Dobranoc!

KOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONIEC! HISZPAŃSKI FINAŁ NA SAN SIRO, W MEDIOLANIE! POWTÓRKA Z ROZRYWKI. ZDECYDOWANIE NIE BYŁ TO AWANS W PIĘKNYM STYLU, ZDECYDOWANIE NIE BYŁO TO PRZEKONUJĄCE ZWYCIĘSTWO, ALE LICZY SIĘ TYLKO ZWYCIĘSTWO, BO TO BĘDZIE ZAPAMIĘTANE.

90+6

Rzut rożny dla gospodarzy. To chyba koniec szans dla Citizens...

90+5

Cóż za szansa Realu!

90+4

Faulowany teraz Ronaldo i kartka dla Otamendiego.

90+3

Szybszy Joe Hart, a było groźnie i Real bliski zamknięcia meczu.

90+1

Arbiter dolicza 4 minuty. Czy City stać na bramkę dającą im awans?

90

Navas! Golkiper ratuje w tym momencie swój zespół.

89

Agueeeeeero! Znakomity strzał, minimalnie ponad bramką!

88

Zmiana w ekipie Realu Madryt! Żegnamy Modricia, w jego miejsce Kovacić!

86

Bale chciał dryblować, przewrócił się, ale wszystko zgodnie z przepisami.

84

De Bruyne! W boczną siatkę.

83

Sterling wypychany, rzut wolny i żółta kartka dla Vazqueza.

81

Bale na ziemi, ale wszystko zgodnie z przepisami.

79

Sterling, wybija piłkę Carvajal, ale wywalczył aut dla Królewskich.

79

Fernandinho blokuje strzał Kroosa.

78

Arbiter uspokaja i rozdziela ścierających się zawodników obu zespołów.

77

Vazquez próbował strzału, ale Mangala blokował lecącą futbolówkę.

75

Ruszył Bale, ale niezły wślizg defensora City.

75

Atak Citizens przerwany, podobnie, jak kontra Królewskich.

73

Mangala uratował swój zespół, bo piłka leciała wprost do Ronaldo, który wyszedłby sam na sam z Hartem.

71

Kartka koloru żółtego dla Fernando.

70

Faulowany Clichy przez Ronaldo.

69

Ostatnia zmiana po stronie gości! Opuszcza boisko Jesus Navas, w jego miejsce Iheanacho!

68

Aut dla gospodarzy.

66

Na boisku pojawia się James Rodriguez, który zmienia Isco.

65

Faulowany Modrić.

64

Uderzenie głową i piłka uderza słupek, potem Ronaldo (na spalonym) pobawił się w NBA i wyskoczył do futbolówki łapiąc ją w ręce.

64

Poślizgnął się Mangala, do piłki dopadł Ronaldo i uderzył - tam rykoszet i rzut rożny dla Królewskich.

62

Vazquez faulowany przez Clichy'ego.

61

Toure opuszcza boisko i zastępuje go Sterling! Czyżby Pellegrini planował więcej ataków?

61

Ronaldo fauluje Otamendiego przy próbie zdobycia piłki.

60

Atak Citizens przerwany przez Isco.

59

Ronaldo uderza na bramkę! Broni jednak Hart.

58

De Bruyne w stronę Aguero, ale Pepe wybija piłkę z ich pola karnego.

56

Zmiana! Opuszcza boisko Jese, który nie wydaje się zadowolony, a zastępuje go Lucas Vazquez.

55

Łatwo przeszedł atakujący zawodnik Realu, dośrodkował na głowę Ronaldo, ale czujny Hart.

54

Zbyt mocno podawał Toure, a nieźle zapowiadał się ten atak City.

53

Długie zagranie do Aguero, ale uprzedził go Navas i piłka na aucie.

52

Kolejny atak Citizens przerwany przed polem karnym podopiecznych Zidane'a. Kontra piłkarzy w białych koszulkach. Modrić uderzał - obronił Hart. Rzut rożny dla gospodarzy.

51

Cudownie dotarło zagranie do Jese, ale zawodnik uderzył obok bramki.

50

Nieudany strzał Ronaldo i piłka w rękach golkipera gości.

50

Aguero niecelnie i piłka w posiadaniu Królewskich.

48

Zagranie Toure przejęte przez Jese, rozpędza się zawodnik Realu, ale słabe zagranie w pole karne i Hart trzyma pewnie piłkę.

47

Faulowany Toure.

46

Ronaldo na spalonym.

46

Real rozpoczyna drugą połowę! Wracamy do gry.

Piłkarze wchodzą już na murawę, za chwilę druga część przedostatniego spotkania LM w tym sezonie!

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Real na prowadzeniu, pod koniec budzą się Obywatele. Czy doprowadzą do wyrównania? Czy Madrytczycy zaaplikują jeszcze jedno trafienie? Dowiemy się niedługo, a póki co zapraszamy na przerwę.

45+2

Jeszcze raz stały fragment dla gospodarzy.

45+1

Rzut rożny dla Realu po chwili bliskości dwóch rywali.

45+1

Doliczone 2 minuty.

45

Aguero, chciał wejść w pole karne, jednak przerwany atak.

44

Fernandinho! Prosto w słupek!

43

Bale! Pewnie łapie Hart.

42

Niedokładne zagranie, piłka na aucie i znów posiadanie po stronie Manchesteru City.

40

Rzut rożny dla Citizens.

40

Marcelo po jakimś czasie ogłoszony zawodnikiem na pozycji spalonej.

39

Niezły strzał Marcelo! Piłka jednak ponad poprzeczką.

37

Atak gości przerwany.

36

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...oooool?! Nie, Pepe na spalonym, ale zrobiło się gorąąąąco!

35

Atak gospodarzy przerwany, potem kontra gości również przerwana.

33

Piłka wstrzelona w szesnastkę, ale łapie golkiper, Keylor Navas.

33

Sagna w pole karne, niebezpieczne, ale piłkarz Królewskich wykopał piłkę na rzut rożny dla gości.

32

Ramos fauluje Aguero.

32

Bale zagrywał w pole karne, ale obrońca Citizens uratował swój zespół.

30

De Bruyne nie opanował piłki, a potem faulowal Marcelo - żółta kartka.

29

Real od kilku minut przy piłce, ale Carvajal słabo podał i gospodarze stracili posiadanie.

27

Jese w pole karne, ale rykoszet ratuje gości.

27

Ramos zderzył się z Hartem, ale na spalonym zawodnik Realu.

26

Ronaldo faulowany przez zawodnika City na wysokości pola karnego gości.

25

Ronaldo stracił równowagę, ale gwizdek sędziego milczy.

25

Navas zagrywał w pole karne, ale złapał piłkę... Navas.

24

Ronaldo uderza, ale niecelnie.

20

GOOOL! BALE, BALE, BALE! ALEŻ ZMIEŚCIŁ TO WALIJCZYK! PIŁKA JESZCZE ODBITA OD SŁUPKA I MAMY PROWADZENIE REALU!

19

Spokojniejszy fragment meczu.

18

Modrić domagał się faulu przed polem karnym City! Sędzia niewzruszony.

Imponujące statystyki golkipera Realu.

16

Carvajal dośrodkowuje zdecydowanie za mocno.

15

Przyjezdni z trudem powstrzymują ataki.

13

Real w natarciu. Ronaldo głową ponad bramkę!

12

Na spalonym Navas.

11

Mangala wchodzi za kapitana „Obywateli"! Pierwsza zmiana stała się faktem.

8

Kompany z urazem. Belg będzie zdolny do gry?

7

Real gubi się w defensywie. Gracze z Anglii próbują skonstruować akcję. Do tej pory nic z tego nie wychodzi.

5

Zamieszanie w polu karnym przyjezdnych; nic z tego nie wyszło.

5

Rzut rożny dla „Królewskich".

3

Na spalonym przyłapany Jese.

2

Pierwsza nieudana próba przedostania się Realu pod bramkę rywala. Wznawia Hart.

1

Pierwszy gwizdek arbitra! Zaczynamy wielki mecz!

W tym sezonie Ligi Mistrzów żadna drużyna nie zdołała strzelić bramki na Estadio Santiago Bernabéu. Manchester City, aby awansować, musi pokonać tę klątwę!

Powrót Ronaldo to zdecydowany „plus" dla ekipy z Madrytu.

Trener Realu wie, że jego podopieczni wygrają dzisiejsze starcie. Zidane nie dopuszcza do siebie innej wiadomości.

– To będzie katastrofa jeśli nie awansujemy. Dzisiejszy mecz będzie trudniejszy niż pierwsze spotkanie, bo wszyscy wiemy, że jest on decydujący. W City mają świetnych zawodników, zwłaszcza w ataku, ale my jak zawsze postaramy się grać swoją piłkę. Nie zagramy tak jak w drugim meczu z Wolfsburgiem, nie możemy myśleć, że strzelimy dwie czy trzy bramki w 15 minut. To będzie inne spotkanie i wiemy, że będziemy „cierpieć” od pierwszej do ostatniej minuty. Musimy zachować spokój (…) Musimy myśleć o grze w piłkę, wysokim pressingu i intensywności. Wiemy, że rywal niczego nam nie ułatwi.

Gracze „Obywateli" wierzą w awans do wielkiego finału.

– Myślę, że 0:0 w meczu na Etihad to dobry rezultat. Zagraliśmy dobrze w obronie i nie straciliśmy bramki, a na tym zależało nam najbardziej (…) Wiemy, że czeka nas trudne spotkanie, zwłaszcza, że Real gra u siebie, ale jak dobrze radzimy sobie na wyjazdach pokazaliśmy już m.in. w spotkaniach z Sevillą i PSG. Każdy mecz to inna historia, ale musimy się skoncentrować i wykorzystać swoją szansę. Naszym celem jest wygranie Ligi Mistrzów - powiedział Eliaquim Mangala, obrońca Manchesteru City.

Tak kibice „Królewskich" witali swoich ulubieńców.

Składy obu ekip. Powrót Ronaldo, powrót Toure.

Maturzyści! Odłóżcie podręczniki od matmy, siądźcie wygodnie w fotelu i wspólnie z nami sprawdźcie, czy Manchester City zda dzisiaj egzamin piłkarskiej dojrzałości, czy jednak profesor Zidane wprowadzi swoich żaków do mediolańskiego Uniwersytetu Piłki Nożnej. „Królewscy" czy „Obywatele"? Wielokrotny triumfator czy półfinałowy nowicjusz? Real czy City? Odpowiedź na to pytanie już dzisiejszego wieczoru. Witamy wszystkich serdecznie; relacja live z - miejmy nadzieję - wielkiej futbolowej uczty.