• 52 Posiadanie piłki 48

Video związane z tym meczem:

Newsy związane z tym meczem:

• Wypowiedzi trenerów po meczu Szachtar – Roma

„Górnicy” pomimo tego, że przegrywali do przerwy 0:1, po zmianie stron wzięli się ostro do odrabiania strat i osiągnęli zamierzony cel wygrywając 2:1. Choć ostatecznie wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, lecz w doliczonym czasie gry Bruno Peres ofiarną interwencją uratował rzymian od straty gola numer trzy. Zobaczmy, co po meczu mówili szkoleniowcy obu ekip.

• Ünder postraszył, ale nie przestraszył; Szachtar zwycięski!

W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów podopieczni Paulo Fonseki przegrywali do 52 minuty. Wówczas Szachtar się przebudził i nie wypadł z rytmu do ostatniego gwizdka arbitra. Dzięki czemu „Górnicy” mogą cieszyć się z odniesionego rezultatu.

Przed nami kolejne mecze Champions League. Znamy już nazwiska arbitrów głównych, którzy będą towarzyszyć piłkarzom na czterech arenach.

Oba zespoły dokonały najpotrzebniejszych transferów, wypełniając luki po sprzedanych bądź zawieszonych piłkarzach. Nieco aktywniejsi na rynku transferowym byli „Giallorossi”.