• 51 Posiadanie piłki 49

Video związane z tym meczem:

Newsy związane z tym meczem:

• Fantastyczna przemiana Juve; argentyński duet zamknął grę

W spotkaniu rewanżowym 1/8 finału Ligi Mistrzów piłkarze Juventusu do przerwy przegrywali 0:1, jednak po zmianie stron duet Higuaín-Dybala wziął sprawy w swoje nogi i przesądził o wyniki rywalizacji. Na uwagę zasługuje bardzo słaba postawa Szymona Marciniaka, który w pierwszej połowie kilkukrotnie się pomylił, przez co nie uniknął pretensji ze strony obu ekip.

• Znamy składy!

Trenerzy ogłosili podstawowe jedenastki.

W pierwszym starciu obejrzeliśmy kapitalne zawody. Pierwsza połowa należała do „Starej Damy”, jednak po przerwie do głosu doszły „Koguty” i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2. To zwiastuje nam emocje w rewanżu na Wembley, gdzie podopieczni Mauricio Pochettino wreszcie poczuli się jak w domu.

UEFA poinformowała, kto poprowadzi mecze pierwszej tury 1/8 finału najważniejszych rozgrywek europejskich.

Klub z Turynu, mimo że zajął drugiej miejsce w swojej grupie, to przystąpi do tego starcia w roli faworyta. Zarówno Juventus, jak i Tottenham znaczących ruchów transferowych nie wykonali w zimowym oknie, jednak stwierdzić można, że "Koguty" przechwyciły w promocyjnej cenie Lucasa Mourę.

Tottenham Hotspur wreszcie zawitał w fazie pucharowej Ligi Mistrzów i podobnie jak w 2011 roku, trafił na włoski zespół. Juventus FC, po przegranym finale z Realem Madryt, pała żądzą rewanżu, na który jednak będzie musiał poczekać, gdyż los splótł go z rywalem grupowym mistrzów Hiszpanii, zespołem prowadzonym przez Mauricio Pochettino.