Rozpoczęcie meczu:06.11.2012, 20:45 Stadion:Stadio Giuseppe Meazza "San Siro", Mediolan

• Pato ratuje punkt Milanowi

AC Milan przed własną publicznością zremisował z Malagą 1:1. Hiszpanów na prowadzenie tuż przed przerwą wyprowadził Eliseu, mediolańczykom punkt w 73. minucie zapewnił Pato.

Trener AC Milanu, Massimiliano Allegri zapewnił kibiców, że klub powoli wychodzi z kryzysu. Na dowód tego wicemistrz Włoch w ostatnich trzech spotkaniach ligowych odniósł dwa zwycięstwa i zanotował remis.

• „Możemy pokonać Milan i zagrać w fazie pucharowej”

Pomocnik hiszpańskiej Málagi wierzy w triumf nad AC Milanem na San Siro. Jeżeli Ignacio Camacho wraz z kolegami ogra „Rossonerich” wówczas zapewni sobie miejsce w najlepszej 16-stce Ligi Mistrzów.

W jednym z ciekawszych spotkań 4. kolejki Ligi Mistrzów AC Milan przed własną publicznością podejmie Malagę. W drugim starciu grupy C Anderlecht zmierzy się z Zenitiem Sankt Petersburg.