2010/2011 Real Madryt 10 722' 3 0 2 0 0 0
2007/2008 Benfica 6 314' 0 1 1 0 2 0

Newsy związane z tym zawodnikiem:

• PSG zabawiło się z Dijon. Cztery gole Neymara

Paris Saint-Germain nie zwalnia tempa. Na każdym kroku udowadniają, że we Francji nie ma na nich mocnych. Tym razem ich ofiarą padło Dijon FCO, któremu PSG zaaplikowało aż osiem goli.

Paris Saint-Germain kontynuuje swój marsz po mistrzostwo Francji. W niedzielny wieczór podopieczni Unaia Emery'ego wygrali na wyjeździe z FC Nantes.

Paris Saint-Germain nie dało żadnych szans Stade Rennes i wygrało w delegacji 6:1 w Pucharze Francji.

PSG na Parc des Princes podejmowało Lille OSC. Goście w obecnym sezonie spisują się poniżej oczekiwań. „LOSC” znajdowało się tuż nad strefą spadkową. Natomiast Paris Saint-Germain systematycznie punktowało. W spotkaniu obu drużyn nie brakowało goli.

• Skrzydłowi na wylocie z PSG?!

Lucas Moura oraz Ángel Di María mogą opuścić Paris Saint-Germain już w styczniowym okienku transferowym. Wszystko za sprawą Finansowego Fair Play, nad którym czuwa UEFA.

RSC Anderlecht z Łukaszem Teodorczykiem w składzie podejmował na własnym stadionie naszpikowane gwiazdami Paris Saint-Germain. Oba zespoły zaprezentowały otwarty i ofensywny futbol, o czym mogli się przekonać kibice zasiadający na stadionie Anderlechtu.

• Gwiazda Arsenalu wyląduje na Camp Nou?!

FC Barcelona, podobnie jak inne hiszpańskie kluby, jeszcze dziś może rejestrować nowych piłkarzy i zamierza to wykorzystać, sięgając głębiej do portfela.

Pojawiły się w mediach plotki, że Neymar przeniesie się z Barcelony do Paris Saint-Germain. Były zawodnik Realu Madryt, który obecnie gra na Parc des Princes przyznał, że byłoby to wielkie wzmocnienie wicemistrzów Francji. Ángel Di María powiedział też o swojej radości z pierwszego sezonu w Ligue 1.

Skrzydłowy Paris Saint-Germain, Ángel Di María przyznał, że Edinson Cavani jest jednym z najlepszych napastników współczesnego futbolu. Argentyńczyk w samych superlatywach wypowiedział się o Urugwajczyku, dla którego był pełny uznania za miniony sezon.

Dzisiaj rano przeszukane zostały domy dwóch zawodników Paris Saint-Germain. Mowa o reprezentantach Argentyny – Javierze Pastore i Angelu Di Marii.

Kilka dni temu, w zaległym spotkaniu ligowym z FC Metz piłkarze Paris Saint-Germain niemal przyprawili swoich fanów o atak serca. Strata punktów w kluczowej części sezonu może skutkować zakończeniem go na drugim miejscu, a podopieczni Unaia Emery'ego dopiero w doliczonym czasie gry zdobyli gola na wagę trzech punktów. Gospodarze dzisiejszej potyczki wyciągnęli z tego wnioski i bez żadnych problemów ograli zawodników Montpellier HSC.

• Halo? Poproszę dwie bramki!

W pierwszym meczu 33. kolejki Ligue 1 zawodnicy Paris Saint-Germain zagrali z Angers SCO. Obrońcy tytułu byli w tym meczu gośćmi, ale bez większych problemów poradzili sobie z niżej notowanym rywalem.

Grzegorz Krychowiak wyleczył już swój uraz, ale w dzisiejszym meczu z Toulousą jeszcze nie zagra. Polski pomocnik wystąpi w meczu rezerw, aby nabrać rytmu meczowego, zaś do pierwszego składu Paris Saint-Germain powinien wrócić w najbliższych tygodniach. Od grudnia leczy on kontuzję, w tym sezonie zagrał w 16 meczach we wszystkich rozgrywkach.

Paris Saint-Germain nie przestraszyło się Barcelony i wyciągnęło błędy z poprzednich potyczek z tym rywalem. Dwa gole w pierwszej połowie sprawiły, że mistrz Francji do końca kontrolował sytuację na boisku i po przerwie także zdobył dwa gole.

Pomocnik Paris Saint-Germain, Javier Pastore nie zagra dzisiaj z Dijon z powodu kontuzji. Uraz mięśnia wykluczy go z gry na kolejny okres, po tym jak ostatnio przez 10 tygodni leczył swój poprzedni uraz.

• Piękne bramki i efektowna wygrana PSG!

W półfinale Pucharu Ligi Francuskiej spotkały się ze sobą Bordeaux i PSG. Faworytem w tym meczu była drużyna Emery'ego i potwierdziła swoją wyższość nad rywalem po 90 minutach.

Ángel Di María w lecie zamienił Manchester United na Paris Saint-Germain. Jednak Argentyńczyk jest oskarżony o oszustwa podatkowe związane z kampanią reklamową napoju energetycznego Sunpex w Azji.

Piłkarze bardzo często są proszeni o opinie na temat swoich klubowych kolegów czy innych topowych piłkarzy. Najczęściej w formie wybrania 5-osobowej drużyny.

Skrzydłowy Paris Saint-Germain, Ángel Di María wrócił do zespołu, który przygotowuje się do sezonu w Stanach Zjednoczonych. Argentyńczyk odpoczywał po zakończonym sezonie i grze w Copa América, gdzie Argentyna doszła do finału i musiała uznać wyższość Chile. Przed rokiem oba zespoły także grały w finale i także Chile triumfowało.

W szlagierowo zapowiadającym się spotkaniu Argentyny z Chile, lepsi okazali się gracze „Albicelestes”, którzy na Levi’s Stadium w Santa Clara pokonali ubiegłorocznego triumfatora Copa América 2:1. Leo Messi obejrzał mecz z ławki rezerwowych.

Chociaż mistrz był znany na długo przed zakończeniem sezonu, część walczyła o europejskie puchary, a niektórzy o utrzymanie. Nagrody zostały przyznane, wiemy, kto spadł, a kto awansował do Ligue 1. Oto podsumowanie minionego sezonu we Francji.

Trener Paris Saint-Germain, Laurent Blanc zapewnił, że Ángel Di María wrócił już do zdrowia i znajdzie się w kadrze meczowej na pojedynek w Lidze Mistrzów z Manchesterem City. Francuz ujawnił jednak, że zabraknie Marco Verrattiego i Javiera Pastore’a. Dzięki temu w wyjściowym składzie zagra Thiago Motta.

Były skrzydłowy Realu Madryt ujawnił, że wciąż kibicuje „Królewskim”. Ángel Di María zapewnia, że ekipa Zinedine’a Zidane’a jest w kręgu faworytów do wygrania tegorocznej Ligi Mistrzów. Argentyńczyk gra obecnie w barwach Paris Saint-Germain i pokazuje, że jest w wysokiej formie.

Trener Paris Saint-Germain zapowiedział, że w meczu z Montpellier nie zagrają Blaise Matuidi i Marco Verratti. Obaj pomocnicy mają spore szanse wrócić na spotkanie w Lidze Mistrzów z Chelsea Londyn.

Paris Saint-Germain wygrał z Reims 4:1, ale radość trenera przyćmiły kontuzje jego zawodników. Ángela Di Maríę jeszcze przed przerwą musiał zmienić Lucas Moura, zaś Marco Verratti zagrał tylko pierwszą połowę i jego miejsce zajął Blaise Matuidi.

W jeden sezon reputacja Angela Di Marii została porządnie nadszarpnięta. Z jednego z najwybitniejszych piłkarzy na swojej pozycji stał się ofiarą własnej obojętności i ofiarą Manchesteru United, który nie do końca miał pomysł na siebie, jak i na samego piłkarza. Jakim graczem jest teraz? Częściowo dowiemy się tego dzisiejszego wieczoru, kiedy jego PSG zmierzy się z Chelsea FC w ramach Ligi Mistrzów.

Dzisiaj Olympique Marsylia podejmowała u siebie Paris Saint-Germain. Mistrz Francji nie przestraszył się rywala i wygrał 2:1. Już w drugiej minucie wynik meczu otworzył Zlatan Ibrahimović, do remisu doprowadził w 25. minucie Rémy Cabella, ale goście zdołali po raz drugi wyjść na prowadzenie. Autorem zwycięstwa został Ángel Di María.

Argentyńczyk Ángel Di María pierwszy raz od dłuższego czasu postanowił zabrać głos w mediach. Piłkarz wytłumaczył, dlaczego postanowił odejść z Manchesteru United i dołączyć do PSG.