• Neymar i spółka rozstrzelali RSC Anderlecht

RSC Anderlecht z Łukaszem Teodorczykiem w składzie podejmował na własnym stadionie naszpikowane gwiazdami Paris Saint-Germain. Oba zespoły zaprezentowały otwarty i ofensywny futbol, o czym mogli się przekonać kibice zasiadający na stadionie Anderlechtu.

• Gwiazda Arsenalu wyląduje na Camp Nou?!

FC Barcelona, podobnie jak inne hiszpańskie kluby, jeszcze dziś może rejestrować nowych piłkarzy i zamierza to wykorzystać, sięgając głębiej do portfela.

Pojawiły się w mediach plotki, że Neymar przeniesie się z Barcelony do Paris Saint-Germain. Były zawodnik Realu Madryt, który obecnie gra na Parc des Princes przyznał, że byłoby to wielkie wzmocnienie wicemistrzów Francji. Ángel Di María powiedział też o swojej radości z pierwszego sezonu w Ligue 1.

Skrzydłowy Paris Saint-Germain, Ángel Di María przyznał, że Edinson Cavani jest jednym z najlepszych napastników współczesnego futbolu. Argentyńczyk w samych superlatywach wypowiedział się o Urugwajczyku, dla którego był pełny uznania za miniony sezon.

Dzisiaj rano przeszukane zostały domy dwóch zawodników Paris Saint-Germain. Mowa o reprezentantach Argentyny – Javierze Pastore i Angelu Di Marii.

Kilka dni temu, w zaległym spotkaniu ligowym z FC Metz piłkarze Paris Saint-Germain niemal przyprawili swoich fanów o atak serca. Strata punktów w kluczowej części sezonu może skutkować zakończeniem go na drugim miejscu, a podopieczni Unaia Emery'ego dopiero w doliczonym czasie gry zdobyli gola na wagę trzech punktów. Gospodarze dzisiejszej potyczki wyciągnęli z tego wnioski i bez żadnych problemów ograli zawodników Montpellier HSC.

• Halo? Poproszę dwie bramki!

W pierwszym meczu 33. kolejki Ligue 1 zawodnicy Paris Saint-Germain zagrali z Angers SCO. Obrońcy tytułu byli w tym meczu gośćmi, ale bez większych problemów poradzili sobie z niżej notowanym rywalem.

Grzegorz Krychowiak wyleczył już swój uraz, ale w dzisiejszym meczu z Toulousą jeszcze nie zagra. Polski pomocnik wystąpi w meczu rezerw, aby nabrać rytmu meczowego, zaś do pierwszego składu Paris Saint-Germain powinien wrócić w najbliższych tygodniach. Od grudnia leczy on kontuzję, w tym sezonie zagrał w 16 meczach we wszystkich rozgrywkach.

Paris Saint-Germain nie przestraszyło się Barcelony i wyciągnęło błędy z poprzednich potyczek z tym rywalem. Dwa gole w pierwszej połowie sprawiły, że mistrz Francji do końca kontrolował sytuację na boisku i po przerwie także zdobył dwa gole.

Pomocnik Paris Saint-Germain, Javier Pastore nie zagra dzisiaj z Dijon z powodu kontuzji. Uraz mięśnia wykluczy go z gry na kolejny okres, po tym jak ostatnio przez 10 tygodni leczył swój poprzedni uraz.

• Piękne bramki i efektowna wygrana PSG!

W półfinale Pucharu Ligi Francuskiej spotkały się ze sobą Bordeaux i PSG. Faworytem w tym meczu była drużyna Emery'ego i potwierdziła swoją wyższość nad rywalem po 90 minutach.

Ángel Di María w lecie zamienił Manchester United na Paris Saint-Germain. Jednak Argentyńczyk jest oskarżony o oszustwa podatkowe związane z kampanią reklamową napoju energetycznego Sunpex w Azji.

Piłkarze bardzo często są proszeni o opinie na temat swoich klubowych kolegów czy innych topowych piłkarzy. Najczęściej w formie wybrania 5-osobowej drużyny.

Skrzydłowy Paris Saint-Germain, Ángel Di María wrócił do zespołu, który przygotowuje się do sezonu w Stanach Zjednoczonych. Argentyńczyk odpoczywał po zakończonym sezonie i grze w Copa América, gdzie Argentyna doszła do finału i musiała uznać wyższość Chile. Przed rokiem oba zespoły także grały w finale i także Chile triumfowało.

W szlagierowo zapowiadającym się spotkaniu Argentyny z Chile, lepsi okazali się gracze „Albicelestes”, którzy na Levi’s Stadium w Santa Clara pokonali ubiegłorocznego triumfatora Copa América 2:1. Leo Messi obejrzał mecz z ławki rezerwowych.

Chociaż mistrz był znany na długo przed zakończeniem sezonu, część walczyła o europejskie puchary, a niektórzy o utrzymanie. Nagrody zostały przyznane, wiemy, kto spadł, a kto awansował do Ligue 1. Oto podsumowanie minionego sezonu we Francji.

Trener Paris Saint-Germain, Laurent Blanc zapewnił, że Ángel Di María wrócił już do zdrowia i znajdzie się w kadrze meczowej na pojedynek w Lidze Mistrzów z Manchesterem City. Francuz ujawnił jednak, że zabraknie Marco Verrattiego i Javiera Pastore’a. Dzięki temu w wyjściowym składzie zagra Thiago Motta.

Były skrzydłowy Realu Madryt ujawnił, że wciąż kibicuje „Królewskim”. Ángel Di María zapewnia, że ekipa Zinedine’a Zidane’a jest w kręgu faworytów do wygrania tegorocznej Ligi Mistrzów. Argentyńczyk gra obecnie w barwach Paris Saint-Germain i pokazuje, że jest w wysokiej formie.

Trener Paris Saint-Germain zapowiedział, że w meczu z Montpellier nie zagrają Blaise Matuidi i Marco Verratti. Obaj pomocnicy mają spore szanse wrócić na spotkanie w Lidze Mistrzów z Chelsea Londyn.

Paris Saint-Germain wygrał z Reims 4:1, ale radość trenera przyćmiły kontuzje jego zawodników. Ángela Di Maríę jeszcze przed przerwą musiał zmienić Lucas Moura, zaś Marco Verratti zagrał tylko pierwszą połowę i jego miejsce zajął Blaise Matuidi.

W jeden sezon reputacja Angela Di Marii została porządnie nadszarpnięta. Z jednego z najwybitniejszych piłkarzy na swojej pozycji stał się ofiarą własnej obojętności i ofiarą Manchesteru United, który nie do końca miał pomysł na siebie, jak i na samego piłkarza. Jakim graczem jest teraz? Częściowo dowiemy się tego dzisiejszego wieczoru, kiedy jego PSG zmierzy się z Chelsea FC w ramach Ligi Mistrzów.

Dzisiaj Olympique Marsylia podejmowała u siebie Paris Saint-Germain. Mistrz Francji nie przestraszył się rywala i wygrał 2:1. Już w drugiej minucie wynik meczu otworzył Zlatan Ibrahimović, do remisu doprowadził w 25. minucie Rémy Cabella, ale goście zdołali po raz drugi wyjść na prowadzenie. Autorem zwycięstwa został Ángel Di María.

Argentyńczyk Ángel Di María pierwszy raz od dłuższego czasu postanowił zabrać głos w mediach. Piłkarz wytłumaczył, dlaczego postanowił odejść z Manchesteru United i dołączyć do PSG.

• Di Maria napisał list do fanów "Czerwonych Diabłów"

Angel Di Maria oficjalnie został zawodnikiem Paris Saint-Germain. Argentyńczyk postanowił napisać list do kibiców Manchesteru United, w którym podziękował im za wsparcie i przeprosił za to, że nie spełnił ich oczekiwań.

• Oficjalnie: Ángel Di María w PSG!

Argentyńczyk Ángel Di María został nowym zawodnikiem Paris Saint-Germain! Zawodnik związał się z nowym klubem na cztery lata.

Po objęciu sterów przez Katarczyków, Paris Saint-Germain dokonało niesamowitych transferów. We Francji nie mają sobie równych i coraz bardziej dobijają się do europejskiej czołówki.

• United ukarało Di Marię!

Spekulacji na temat przyszłości Angela Di Marii ciąg dalszy. Argentyńczyk został ukarany przez Manchester United za niestawienie się na przedsezonowym tournee.

• Di Maria blisko zmiany klubu!

Dziennik L'Equipe informuje, że Angel Di Maria już wkrótce zostanie zawodnikiem Paris St. Germain. Francuski klub dogadał się ponoć z Manchesterem United co do kwoty transferu.