2010/2011 Bayern 2 101' 0 0 0 0 0 0
2009/2010 Bayern 6 407' 5 0 1 0 0 0

Newsy związane z tym zawodnikiem:

• Szczęśliwa wygrana Schalke, dublet Choupo-Motinga

Bardzo dobry mecz mogli dzisiaj obserwować kibice zgromadzeni na Veltins-Arena. Gospodarze już po 25. minutach prowadzili z wiceliderem tabeli, Wolfsburgiem aż 3:0. Przyjezdni zdołali się otrząsnąć, ale stać ich było jedynie na dwa gole.

Reprezentacja Chorwacji odniosła bardzo pewne zwycięstwo, pokonując Kamerun aż 4:0. Bramki dla piłkarzy z Płw. Bałkańskiego strzelili: dwie Mario Mandzukić oraz Olić i Perisić.

Borussia Dortmund wykorzystała atut własnego boiska, ale i sporą dawkę szczęścia. W pierwszej połowie prowadzenie dla VfL Wolfsburg zdobył Ivica Olić, zaś po przerwie wyrównał Robert Lewandowski. Trzy punkty wicemistrzom Niemiec zapewnił w końcówce meczu Marco Reus.

Borussia dzielnie walczy o tytuł mistrzowski z Bayernem i do tej pory różnica między oboma zespołami wynosiła jeden punkt, teraz wzrosła aż do czterech. Biorąc pod uwagę formę drużyny z Monachium, dzisiejsza porażka może być o wiele dotkliwsza, niż się wydaje.

Ivica Olić dołączył do grupy zawodników, którzy z powodu kontuzji opuszczą zbliżające się mistrzostwa Europy.

Ivica Olić potwierdził swoje odejście z Bayernu Monachium. Reprezentant Chorwacji od przyszłego sezonu będzie bronił barw VfL Wolfsburg.

Bayern Monachium do meczu z Herthą Berlin przystąpi osłabiony brakiem dwóch zawodników. Kontuzje eliminują z gry Bastiana Schweinsteigera oraz Ivica Olicia.

Ivica Olić po zakończeniu sezonu opuści Bayern Monachium. Nowym klubem reprezentanta Chorwacji praktycznie na pewno będzie VfL Wolfsburg.