2010/2011 Wolfsburg 0 0' 0 0 0 0 0 0
2009/2010 Wolfsburg 0 0' 0 0 0 0 0 0

Newsy związane z tym zawodnikiem:

• Milan nie ma sposobu na rzymian. Roma ograła „Rossonerich”

Nie tak dawno Milan nie potrafił sobie poradzić z Lazio, a w niedzielny wieczór poległ na własnym stadionie z Romą. Fantastyczne pięć minut zapewniło trzy punkty przyjezdnym i pozwoliło im przesunąć się na 5.miejsce w ligowej tabeli.

• Choć motywacji brak, to trzy punkty w kieszeni...

W pierwszym ze środowych spotkań „Giallorossi” pokonali „Ogiery”. Jednak pomimo dwóch strzelonych goli, nie dali z siebie maksimum, od 45. minuty wyczekując ostatniego gwizdka arbitra.

• Kolejne baty ekipy z Benewentu; Dżeko w świetnej formie!

W jednym ze spotkań 5. kolejki Serie A AS Roma rozbiła na wyjeździe „Czarownice”.

AS Roma pewnie pokonała u siebie Hellas Veronę 3:0, w pierwszej połowie padły dwa gole, po godzinie czasu było już 3:0. W dodatku od 66. minuty goście grali w osłabieniu, bo drugą żółtą kartkę zobaczył Souprayen. Chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę przytrzymywał rywala, w drugiej połowie podcinał przeciwnika.

AS Roma uległa na własnym stadionie Interowi 1:3. Chociaż w pierwszej połowie gospodarz objął prowadzenie to jednak po przerwie wystarczyło, że Mauro Icardi wykorzystał dwie okazje i trzy punkty jadą do Mediolanu.

Snajper włoskiej Romy prezentuje znakomitą formę strzelecką w Serie A i znalazł się na celowniku Realu Madryt. Jednak agent Edina Džeko podkreśla, że jego klient nie jest zainteresowany transferem do "Królewskich" i porównuje jego umiejętności do Marco van Bastena.

Napastnik włoskiej Romy, Edin Džeko przyznał, że David Silva to najlepszy zawodnik, z jakim miał okazję grać na boisku w jednym klubie. Bośniak uznał Hiszpana za lepszego zawodnika niż Francesco Totti czy Sergio Agüero.

W szlagierze ligi włoskiej Napoli podjęło na własnym obiekcie AS Romę. Trzy punkty jadą do Rzymu. Dublet ustrzelił Edin Džeko.

Na inauguracje Serie A, trzecia drużyna z ubiegłego sezonu pewnie pokonała Udinese. Wojciech Szczęsny zachował w tym meczu czyste konto.

Brytyjskie media donoszą, że Sunderland jest zainteresowany pozyskaniem dwóch napastników. Zdaniem „The Sun” „Czarne Koty” zapłacą włoskiej Romie za Edina Džeko 11 milionów funtów. Drugim wzmocnieniem ma być Bas Dost z niemieckiego VfL Wolfsburg.

Radja Nainggolan nie krył radości ze zwycięstwa 3:1 nad Carpi oraz z faktu, że gola strzelił Edin Džeko. Dla Bośniaka była to pierwsza bramka od listopada zeszłego roku i pomocnik Romy uważa, że teraz jego kolega będzie regularnie wpisywał się na listę strzelców.

W tym hicie Serie A wydaje się, że mamy zdecydowanego faworyta w postaci Juventusu. Jednak spotkania takie, jak te rządzą się swoimi prawami i możemy spodziewać się wielkich emocji.

• Szczęsny lepszy w hicie Serie A!

Koniec hegemonii Juventusu we Włoszech? Oczywiście za wcześnie na to, aby wyciągać takie wnioski, lecz faktem jest, iż aktualni mistrzowie kraju fatalnie rozpoczęli sezon. Pozycja w strefie spadkowej i brak wygranej na koncie musi martwić kibiców „Starej Damy”.

AS Roma potwierdziła pozyskanie Edina Dżeko. Bośniak już od tygodnia trenował ze swoimi nowymi kolegami, ale sama transakcja napotkała po drodze na szereg komplikacji.

Według doniesień Sky Sports Edin Dzeko już wkrótce zostanie nowym zawodnikiem AS Romy. Zawodnik Manchesteru City ustalił już ponoć warunki kontraktu z włoską ekipą.

We wtorek AS Roma i Manchester City rozegrają towarzyski mecz w Australii. Przy okazji działacze obu klubów spotkają się, aby przedyskutować sytuację Edina Dżeko.

Joe Hart poszedł w ślady kilku swoich kolegów z drużyny. Reprezentant Anglii przedłużył swój kontrakt z Manchesterem City.

Fatalne wiadomości docierają do sympatyków Manchesteru City. Jeden z ich najlepszych snajperów, Edin Dżeko doznał poważnej kontuzji.

Joe Hart i Edin Dzeko przedłużyli swoje kontrakty z Manchesterem City.

Bośniacki napastnik Manchesteru City na pewno nie znajdzie się tego lata w kręgu zainteresowań Interu Mediolan. Barierą jest zbyt duża cena za tego zawodnika.

Napastnik Manchesteru City, Edin Džeko zdobył w środę dwa gole w meczu z Aston Villą. Wygrana 4:0 przybliżyła podopiecznych Manuela Pellegriniego do mistrzostwa Anglii, ale Bośniak uważa, że najważniejszy mecz wciąż przed nimi. Jeżeli „The Citizens” nie przegra z West Ham United wówczas zapewni sobie tytuł Premiership.

W środowy wieczór Manchester City odrabiał zaległości, podejmował Aston Villę. Pojedynek w deszczu na Etihad Stadium zakończył się zwycięstwem „The Citizens” 4:0, dwa gole zdobył Edin Džeko, trafienie dołożył też Stevan Jovetić oraz Yaya Touré.

W przedostatniej kolejce Premier League, Manchester City walczył na wyjeździe o punkty z Evertonem. Wyprawa na Goodison Park okazała się szczęśliwa dla podopiecznych Manuela Pellegriniego, którzy wygrali 3:2.

Manchester City zagrał na wyjeździe z Crystal Palace w ramach 36. kolejki Premier League. Podopieczni Manuela Pellegriniego wykorzystali potknięcie Liverpoolu i zainkasowali jakże cenny komplet punktów, wygrywając 2:0.

W 33. kolejce Premier League, Manchester City podejmował Southampton. Pojedynek na Etihad Stadium zakończył się pewnym zwycięstwem podopiecznych Manuela Pellegriniego 4:1, gole zdobywał Yaya Touré, Samir Nasri, Edin Džeko oraz Stevan Jovetić.

Cotygodniowa garść ciekawostek dopiero w środę. Nie chcieliśmy wypuszczać jej wczoraj, abyście nie brali pod wątpliwość każdej oddzielnej informacji i jednocześnie nie uwierzyli nam ostatecznie w żadne słowo napisane w tekście. Byłoby po prostu szkoda, bo naprawdę wiele interesujących i jak najbardziej prawdziwych faktów miało miejsce na przestrzeni ostatniego tygodnia.

• Džeko: Teraz City rządzi w Manchesterze!

We wtorkowym pojedynku Premiere League „Obywatele" pewnie pokonali w derbach Manchesteru podopiecznych Davida Moyesa aż 3:0. Strzelec dwóch bramek, Edin Džeko przyznał, że teraz to City króluje w mieście.

W zaległym meczu ligi angielskiej, naprzeciw siebie stanęły dwa zespoły z Manchesteru w wielkich derbach tego miasta. Górą w tym pojedynku okazali się podopieczni Manuela Pellegriniego, którzy bez większych problemów ograli rywala 3:0, autorem sukcesu był Edin Džeko oraz Yaya Touré.

Prezydent Interu Mediolan obiecał na Giuseppe Meazza zbudować znakomity klub. Erick Thohir zapowiedział, że wyłoży w lato pieniądze na zakup Fernando Torresa z Chelsea Londyn, Edina Džeko z Manchesteru City i Bacary’ego Sagnę z Arsenalu Londyn.

W 30. kolejce Premier League, Manchester City grał na wyjeździe z Hull. Pojedynek na KC Stadium zakończył się zwycięstwem podopiecznych Manuela Pellegriniego 2:0, trafienie zanotował David Silva, gola w końcówce spotkania dołożył Edin Džeko. Trzy punkty „The Citizens” są tym bardziej cenne, gdyż od 10. minuty grali oni w osłabieniu.