2012/2013 Chelsea 4 360' 1 0 0 0 0 0
2011/2012 Chelsea 5 343' 0 0 1 0 0 0

Video związane z tym zawodnikiem:

Newsy związane z tym zawodnikiem:

• Co za mecz w Londynie! Chelsea w "dziewiątkę" blisko remisu, Vokes i Burnley przeszli do historii!

Chelsea FC dość niespodziewanie przegrała na inauguracje ligi z Burnley. Podopieczni Antonio Conte, mimo dwóch czerwonych kartek byli bliscy urwania punktów gościom.

• Hit w Pucharze Anglii dla Chelsea. Leicester nie wykorzystało dwubramkowej przewagi.

W pojedynku o Puchar Ligi Angielskiej stanęły dwie czołowe ekipy Premiership, mistrz kraju, Leicester City podejmował u siebie Chelsea. Po 90 minutach padł remis 2:2 i potrzebna była dogrywka, którą pewnie wygrali gracze "The Blues".

Kapitan Chelsea zgodził się na zdecydowaną obniżkę finansową i zapewnił, że zadowoli się rolą rezerwowego. John Terry jest świadomy, że zamiast 140 tysięcy funtów zarabiać będzie jedynie 50 tysięcy funtów. Duet stoperów będą tworzyć Gary Cahill i Kurt Zouma. Mimo tego Anglik chciał zostać na Stamford Bridge na kolejny sezon. Informację taką podaje „Daily Mail”.

W dzisiejszym meczu Chelsea Londyn z Manchesterem United bardzo niefortunnie upadł na boisko Kurt Zouma i długo nie podnosił się z boiska. Jego jęczenie i zwijanie się z bólu słychać było przez dłuższy czas na murawie. W poniedziałek przejdzie dokładne badania, ale jeżeli się potwierdzi, że to poważna kontuzja to nie zagra on do końca sezonu.

• Ibrahimović ostro o piłkarzach Chelsea: Jedenaścioro dzieciaków!

Wtorkowy wieczór był na pewno dziwny dla Zlatana Ibrahimovicia. Jego zespół awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, ale Szwed zakończył mecz z Chelsea Londyn już w pierwszej połowie. Został on ukarany czerwoną kartką po rzekomo brutalnym wejściu w nogi Oscara.

We wczorajszym meczu Chelsea Londyn z Tottenhamem Hotspur urazu głowy nabawił się stoper „The Blues” Gary Cahill. Trener lidera Premiership Jose Mourinho zdjął Anglika i wstawił młodego Kurta Zoumę.

W jednym ze środowych ćwierćfinałów Paris Saint-Germain pokonało na własnym obiekcie Chelsea FC aż 3:1. Po zakończeniu spotkania trener gości, José Mourinho, nie ukrywał, że w rewanżu jego graczy czeka ciężkie zadanie.

W sobotę na Britannia Stadium doszło do niespodzianki i Stoke City sensacyjnie wygrało u siebie z Chelsea Londyn 3:2. Stoper „The Blues”, Gary Cahill uważa, że przegrana była winą błędów indywidualnych.

W niedzielę byliśmy świadkami bardo dobrego spotkania na Stamford Bridge. Pierwsza połowa była na korzyść Southampton, w przerwie zaś José Mourinho wpłynął odpowiednio na swoich zawodników, którzy zdominowali drugą część meczu. W 58. minucie boisko musiał opuścić Artur Boruc z powodu urazu.

W styczniu minął rok, od kiedy Gary Cahill gra w Chelsea Londyn. Angielski stoper postanowił opisać swoją przeszłość na Stamford Bridge w czasie tych 14 miesięcy, kiedy miał okazję grać pod wodzą trzech różnych trenerów.

Obrońca Chelsea Londyn jest przekonany, że jego zespół mimo wielu trudności może powalczyć o drugie miejsce w tabeli Premier League.

• Chelsea gromi, ale wypada z Ligi Mistrzów!

Chelsea Londyn pokonała Nordsjaelland aż 6:1. Wobec zwycięstwa Juventusu Turyn nad Szachtarem Donieck, obrońcy tytułu znaleźli się jednak za burtą Ligi Mistrzów!

Trener Roberto Di Matteo wyraził wielką radość z powrotu do gry Johna Terry’ego. Środkowy obrońca był zawieszony w związku z oskarżeniem go o rasistowskie słowa wobec Antona Ferdinanda z Quuens Park Rangers.

Znakomite widowisko urządzili nam piłkarze Tottenhamu i Chelsea. Ostatecznie w derbach stolicy, po meczu pełnym zwrotów akcji, zwyciężyli goście ze Stamford Bridge.

Podopieczni Roberto Di Matteo nie dali żadnych szans Wolverhamptonowi. Pokonali „Wilki” 6:0 i pewnie awansowali do kolejnej rundy Pucharu Anglii. Strzelcami bramek byli Juan Mata, Bertrand, Cahill, Romeu, Torres i Moses.

Na Stade Louis II w Monaco o Superpuchar Europy walczyło Atlético Madryt i Chelsea Londyn. Górą okazał się jednak hiszpański zespół, zaś Radamel Falcao już w pierwszej połowie rozstrzygnął losy rywalizacji i wraz z kolegami pozbawił „The Blues” trofeum.

Gary Cahill jest już gotowy do gry. Obrońca Chelsea Londyn wznowił treningi z pełnym obciążeniem po tym, jak wyleczył kontuzję.

• Dramat Anglików trwa, Cahill nie jedzie na Euro!

Najgorsze prognozy dotyczące stanu zdrowia Gary'ego Cahilla potwierdziły się. Obrońca Chelsea Londyn jest kolejnym reprezentantem Anglii, którego kontuzja wykluczyła z udziału w Euro 2012.

Gary Cahill może być kolejnym angielskim zawodnikiem, którego kontuzja wykluczy z udziału w Euro 2012. Obrońca Chelsea doznał dziś urazu w towarzyskim meczu z Belgią.

Trener Chelsea Londyn wyraził wielką radość z powrotu do gry dwóch stoperów. Gary Cahill i David Luiz we wtorek wznowili treningi i zagrają w finale Ligi Mistrzów. Włoski szkoleniowiec awaryjnie powołał do pierwszego składu dwóch młodzików.

Dobrą wiadomością dla Roberto di Matteo jest powrót do dyspozycji Davida Luiza oraz Gary’ego Cahilla.

Już w najbliższą sobotę dojdzie do jednego z najważniejszych meczy w klubowej piłce nożnej. W finale Ligi Mistrzów na Allianz Arena spotka się Bayern Monachium i Chelsea Londyn. Angielska ekipa ma spore braki kadrowe przed tym meczem.

Szkoleniowiec Chelsea Londyn, Roberto Di Matteo, potwierdził na łamach angielskich mediów, że dwaj kontuzjowani ostatnio zawodnicy – David Luiz i Gary Cahill – powinni zagrać w finale Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium.

Poważnie osłabiona do meczu z Quuens Park Rangers przystąpi londyńska Chelsea. Roberto Di Matteo nie będzie mógł skorzystać z dwóch swoich stoperów. Kontuzje eliminują Gary’ego Cahilla i Davida Luiza.

Wciąż nie są znane wyniki badań, jakie przeprowadzono u Gary'ego Cahilla. Mają one określić, jak długo będzie trwała przerwa w grze obrońcy Chelsea Londyn.

• Cahill chce zagrać w finale!

Stoper „The Blues” swój udział w meczu na Camp Nou zakończył już w 12. minucie. Uraz Gary’ego Cahilla był na tyle poważny, że nie pozwolił mu on kontynuować gry. Ostatecznie to jego klub, po remisie 2:2 z Barceloną, zagra w majowym finale na Allianz Arena.

Stoper Chelsea Londyn dopiero stawia swoje pierwsze kroki w Lidze Mistrzów. Jednak Gary Cahill w środowym starciu z „Blaugraną” godnie zastąpił Davida Luiza na środku obrony.

Manchester City pokonał Chelsea Londyn 2:1 w szlagierze Premier League. Asystę przy zwycięskim golu zaliczył Carlos Tévez, który dziś pojawił się na boisku pierwszy raz od września.

Rodzina, piłkarze, trenerzy, kibice i wiele innych osób wspiera piłkarza Boltonu, który przeżywa prawdopodobnie jedną z najgorszych chwil swojego życia.