• Oficjalnie: Emanuelson w Fulham

Urby Emanuelson opuścił AC Milan. Do końca sezonu reprezentant Holandii występować będzie w londyńskim Fulham.

Urby Emanuelson nie jest zadowolony ze swojej roli w Milanie.

We Włoszech pojawiły się informacje, iż gracz AC Milanu może niedługo przenieść się do Londynu. W swoich szeregach chętnie widziałby go Wenger.

Milan przed tygodniem u siebie pokonał Genoę 1:0, zaś w środku tygodnia zremisował 2:2 z US Palermo na wyjeździe. Dzisiaj zwyciężyli 5:1 z Chievo Veroną i udowodnili, że powoli kryzys związany z przebudową drużyny mają już za sobą.

AC Milan we wtorek wieczorem mierzył swoje siły na wyjeździe z US Palermo. Remis 2:2 w Sycylii trener Massimiliano Allegri uznał za dobry wynik.

Pomocnik AC Milanu, Urby Emanuelson zauważył, że zespół lepiej grał z Málagą niż w poprzednich spotkaniach w tym sezonie. Zdaniem Holendra widać było światełko w tunelu, ale zabrakło trochę szczęścia, aby wygrać w środę na La Rosaleda.

Urby Emanuelson w ostatnim czasie coraz częściej dostawał szansę występów u Massimiliano Allegriego. Pomocnik chce teraz wykorzystać przerwę na mecze narodowe i również w reprezentacji Holandii udowodnić swoją wartość.

Po niezwykle emocjonującym meczu, AC Milan pokonał na wyjeździe Zenit Sankt Petersburg. Wicemistrzowie Włoch wygrali 3:2.

Skrzydłowy AC Milanu, Urby Emanuelson uważa, że sezon 2012/2013 będzie przełomowy w jego wykonaniu.

AC Milan pokonał Chelsea Londyn 1:0 w spotkaniu sparingowym rozegranym w Miami. Jedynego gola zdobył Urby Emanuelson.

Urby Emanuelson nie zagra na Euro 2012. Nie jest to jednak efekt kontuzji. Skrzydłowy został dziś skreślony z szerokiej kadry reprezentacji Holandii.

Ofensywny pomocnik AC Milanu, Urby Emanuelson wyraził radość, że dostał szansę gry od 69. minuty w meczu z Bologną. Holender jednak żałował, że zawody na San Siro zakończyły się remisem 1:1. Gola na wagę punktu w 90. minucie zdobył niezawodny Zlatan Ibrahimović.

Reakcje zawodników Barcelony i Milanu na fakt wspólnej gry w ćwierćfinale Ligi Mistrzów są zgoła odmienne. Widać to na przykładzie dwóch zawodników - Gerarda Piqué i Urby'ego Emanuelsona.

Pomocnik AC Milanu Urby Emanuelson ujawnił, że miał również oferty z AS Romy i Tottenhamu Hotspur. W lecie 2011 roku ówczesny piłkarz Ajaxu Amsterdam miał kilka propozycji, ale ostatecznie zdecydował się na transfer do „Rossoneri”.

Pomocnik Urby Emanuelson stwierdził, że sobotni szlagier z Juventusem Turyn będzie skomplikowanym pojedynkiem. Liderem jest AC Milan z punktem przewagi, ale „Stara Dama” ma jeden mecz zaległy.